محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم شد/فرجی دانا مشاور رئیس جمهوری 


محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم شد/فرجی دانا مشاور رئیس جمهوری

najafi

 

 

 

 

 

 

 

«حسن روحانی» رییس جمهوری در حکمی «محمدعلی نجفی» را به عنوان سرپرست وزارت علوم منصوب کرد.

پس از برکناری ˈرضا فرجی داناˈ وزیر علوم توسط نمایندگان مجلس، روحانی در احکام جداگانه ای ˈمحمدعلی نجفیˈ را به عنوان سرپرست وزارت علوم و فرجی دانا را به عنوان مشاور رئیس جمهوری در امور علمی و آموزشی منصوب کرد.

به گزارش طوفان نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی

با تشکر فراوان از زحمات جناب آقای دکتر فرجی دانا در دوران مسئولیتشان به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، براساس اصل 135 قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی و مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم، شما را به سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برمی گزینم.

امید است با توفیقات الهی و تلاش همه همکاران آن وزارت، اعضای هیأت های علمی و دانشجویان دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سراسر کشور، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

رییس جمهوری همچنین در حکمی با قدردانی از زحمات و تلاش های بی دریغ «رضا فرجی دانا» در طول دوره مسوولیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وی را به سمت مشاور رییس جمهوری در امور علمی و آموزشی منصوب کرد.

متن حکم حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر رضا فرجی دانا

توفیق همکاری با دانشمندی پرتلاش چون جنابعالی برای دولت تدبیر و امید فرصت ارزشمندی بود که بسیار علاقمند بودم این همکاری همچنان ادامه می یافت. اینک، ضمن آرزوی توفیق برای ادامه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های بی دریغ و ارزنده جنابعالی در طول دوره مسوولیت در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابراز می دارم.

امید است همچون گذشته با اتکاء به ایمان، دانش و تجربیات ارزشمندتان همواره منشأ خدمات مؤثری برای کشور باشید و با عنایات الهی در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

بدین وسیله جنابعالی را به عنوان مشاور رییس جمهوری در امور علمی و آموزشی منصوب می نمایم تا همچنان در کنار دولت تدبیر و امید منشأ خدمات ذی قیمتی باشید.

حسن روحانی

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17354مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393