بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از ششمین نمایشگاه تراکنش ایران 


بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از ششمین نمایشگاه تراکنش ایران

دکتر حسین مهری از ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران که در محل همایش هتل اسپیناس پالاس برگزار شد بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، دکتر حسین مهری مدیرعامل این بانک امروز ۲۴ دی ماه در بازدید از این نمایشگاه که با موضوع اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال برگزار می شود گفت: بانک صنعت و معدن استقرار و توسعه بانکداری دیجیتال را از اولویت های اصلی خود می داند و برای این مهم شورای دیجیتال را تشکیل داده است که با حضور اساتید این حوزه هر دو هفته جلسات آن برگزار می شود و برنامه ها و طرح های اجرایی با سرعت و مطابق با سند مربوطه پیش می رود.

وی گفت عوامل موفقیت در انتقال به بانکداری دیجیتال شامل ۶ عامل در دو مبحث نگرش داخلی و خارجی است که نگرش خارجی شامل تمرکز بر تجربه مشتری، داشتن چشم انداز بلندمدت و تفکر اجرایی کوتاه مدت، اکوسیستم نوآوری آزاد و نگرش داخلی شامل تیم های دیجیتالی تمام شمول، پلتفرم فناوری اطلاعات چابک، نقش جدید برای شعب است.

دکتر مهری یادآور شد: عمده خدمات این بانک به اشخاص حقوقی است و بیشتر در قالب بانکداری شرکتی فعالیت کرده و صنعتگران، کارآفرینان و معدنکاران از خدمات این بانک استفاده می کنند و ارتباط با گستره ای از شرکت ها و بنگاه ها، حرکت به سوی بانکداری هوشمند و دیجیتال را تسهیل می کند.

وی خاطرنشان ساخت: از جمله مزایایی توسعه بانکداری دیجیتال، افزایش سرعت در ارائه خدمات و کنترل هر چه بیشتر در عملیات بانکی، کاهش هزینه ها، رضایتمندی مشتریان، ایجاد شفافیت و جلوگیری از فساد و رانت خواری بوده و سبب افزایش بهره وری و کارآیی سازمان شده است.

همچنین دکتر مهری در بازدید از این نمایشگاه از غرفه بانک صنعت و معدن بازدیدکرد.

شایان ذکر است در این نمایشگاه چهار سرویس جدید بانک صنعت و معدن تحت عنوان سامانه های سدف، هدف، پات و ساحب برای ارائه به مشتریان معرفی شد.

پیشترمدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن از حضور این بانک در ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران که در روزهای ۲۳ و ۲۴ دی ماه در هتل اسپیناس پالاس برگزار می شود، خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، محمد حسن ترابی گفت : موضوع محوری این دوره از نمایشگاه اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال است. در این دوره از نمایشگاه همچنین موضوعاتی نظیر: نئوبانک ها، کیف پول الکترونیک، هویت دیجیتال، نسل جدید کربنکینگ و تحول دیجیتال، چالش بورسی شدن استارتاپ ها و خلاء های نوآوری در صنعت بانکداری و پرداخت به بحث و بررسی گذاشته می شود.

وی گفت: بانک صنعت و معدن علاوه بر برگزاری نشست های تخصصی و B2B در حاشیه این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در قالب محصولات و خدمات فناورانه شامل : سامانه های سدف (سامانه دیجیتال فرآیندی) ، تاش (سامانه تفویض اختیار شرکتی) ، هدف ( همراه بانک دیجیتال فرآیندی )، پات ( پذیرش اینترنتی تسهیلات )، ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانکی ) را ارائه می نماید .

نمایشگاه مزبور درتاریخهای ۲۳ و ۲۴ دی ماه سال جاری در محل هتل اسپیناس پالاس تهران دایر خواهد بود و بانک صنعت و معدن در غرفه شماره ۱۸ آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17162مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393