اخبار بانک ملی 


اخبار بانک ملی

مدیران ارشد بانک ملی ایران از شرکت شیرین نوین خاورمیانه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این بازدید دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی، محسن امین زارع عضو هیات عامل و معاون ارزی و امور بین الملل، حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب، حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل، محمدرضا محمود پناه رئیس اداره کل اعتبارات، عباس پیروزی رئیس اداره کل بررسی طرح ها، بهرام واقفی رئیس اداره کل بازاریابی و امور مشتریان و فرمهینی فراهانی رئیس شعبه مستقل مرکزی بانک ملی ایران و دیگر مسئولان حضور داشتند .

در این بازدید به نقش موثر بانک ملی ایران در حمایت از تولید و کمک به تولید کنندگان ، ایجاد اشتغال ، توسعه و آبادانی کشور ، کمک به صادرات غیر نفتی به عنوان محورهای شاخص ساماندهی کشور اشاره شد.

شرکت شیرین نوین خاورمیانه که در شریف آباد شهرستان پاکدشت ورامین قرار دارد یک از شرکت هایی است که توانسته است با ایجاد بیش از ۶۷ خط تولیدی در۳۰۰ هزار متر مربع فضای سرپوشیده و با ظرفیت سازی ۳۴۰ هزار تن تولید برای بیش از پنج هزار نفر از هموطنان کشور اشتغال زایی نماید.

امیرحسین شقاقی مدیر عامل این شرکت در دیدار با مسئولان بانک ملی ایران ضمن تقدیر حضور مسئولان بانک ملی ایران و حمایت های این بانک گفت: یکی از اهدافم طی سال های آتی این است که بتوانم با یاری خداوند و تکیه بر جوانان این سرزمین و نیز پشتیبانی همکارانم تا ۱۰ سال آینده، برای بیش از ۵۰ هزار نفر اشتغالزایی کنم و با توان تولید بیشتر در راه خدمت به سرزمینم گام بردارم.

 

افتتاح یک واحد تولیدی با حمایت بانک ملی ایران در حضور معاون اول رئیس جمهور

در جریان سفر یک روزه دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان گلستان، یک واحد اقتصادی بزرگ که با حمایت بانک ملی ایران تکمیل شده است، افتتاح شد.

افتتاح یک واحد تولیدی با حمایت بانک ملی ایران در حضور معاون اول رئیس جمهور

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت «تجارت گستر ترکمن خزر»، واحد تولیدکننده انواع ورقه های الیاف بتنی موج دار (شبه ایرانیت و فاقد آزبست) جهت پوشش سقف ساختمانی با نام تجاری «گلستانیت» است که در شهرک صنعتی پنج پیکر بندرترکمن به بهره برداری رسیده است.

در مراسم افتتاح این بنگاه اقتصادی، استاندار گلستان از ایفای نقش برجسته و چشمگیر اداره امور شعب استان گلستان بانک ملی ایران در کمک به بخش های مختلف اقتصادی به ویژه حمایت از تولید و اشتغال قدردانی کرد.

 

اعلام برنده دومین مرحله قرعه کشی هفتگی جشنواره «رفاه ملی» بانک ملی ایران

برنده دومین مرحله قرعه کشی هفتگی جشنواره «رفاه ملی» بانک ملی ایران با جایزه ویژه خودرو برلیانس مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امروز پنج شنبه ۷ اسفند ماه مصادف با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر و با حضور نمایندگانی از بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد، قوه قضائیه، فروشگاه رفاه و جمعی از خریداران ، دومین مرحله از قرعه کشی هفتگی جشنواره «رفاه ملی برگزار و مرجان شاطرپور از اصفهان با شماره کارت ۷۵۲۹۴*****۶۰۳۷۹۹ و با یک تراکنش برنده خوش شانس این مرحله از جشنواره شد.

 

گفتنی است در این مراسم جایزه محمود بوالحسنی از استان لرستان ، برنده خوش شانس هفته گذشته این جشنواره ، اهدا شد.

جشنواره رفاه ملی در پی تفاهم فی مابین بانک ملی ایران و فروشگاه های زنجیره ای رفاه از ۱۲ بهمن ماه همزمان با دهه مبارکه فجر در سراسر کشور آغاز و تا پایان ۱۲ فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

در قرعه کشی این مرحله تمامی خریدارانی که از ۲۹ بهمن ماه تا ۶ اسفند ماه سال جاری با کارت های نقدی و بن کارت بانک ملی ایران از فروشگاه های رفاه خرید کردند، شرکت داده شدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17162مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393