استخراج رمز ارز از امروز تا پایان شهریور باید تعطیل شود 


استخراج رمز ارز از امروز تا پایان شهریور باید تعطیل شود

رئیس جمهور با اشاره به قطعی برق در روزهای اخیر گفت: از امروز تا پایان تابستان هر گونه فعالیت برای استخراج ارز‌های دیجیتال حتی از سوی کسانی که مجوز دارند، غیرقانونی است تا مشکلی در تامین برق مردم پیش نیاید.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه هیئت دولت اظهار کرد: برگزاری انتخابات شکوهمند در کشور ضامن مشروعیت نظام است و این اساس است.

وی افزود: هدف اساسی ادامه مشروعت نظام با حضور مردم پای صندوق انتخابات است و همه تصمیماتی که در کشور گرفته می‌شود، اگر پشتوانه مردم را نداشته باشد، مشروعیت ندارد. یک رئیس جمهور پس از انتخاب، تمام قرارداد‌های مهم بین المللی را باید امضا و دنبال کند و از همه مهمتر مسئول اجرای قانون اساسی است.

رئیس جمهور بیان کرد: حال اگر خدایی ناکرده در یک انتخابات حضور مردم کم‌رنگ باشدو مردم برای‌شان مسائلی روشن نباشد؛ تکلیف انسجام ملی، مصلحت ملی و امنیت کشور چه می‌شود؟ حیثیت نظام در جهان چگونه خواهد بود و ابعاد این مسئله وسیع است و باید به آن‌ها فکر شود.

روحانی با تاکید بر اینکه مردم تصمیم گیر هستند و باید خودشان انتخاب کنند، افزود: امام راحل و رهبر معظم انقلاب همواره به اهمیت مشارکت حداکثری اشاره داشته اند.

وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری لوازمی دارد که باید به آن‌ها متعهد باشیم، گفت: یکی از اضلاع مهم در این راستا دولت است. الحمدلله وزارت کشور  در جریان برگزاری مقدمات انتخابات به قانون عمل کرد و مردم ثبت نام کردند. ۱۰ هزار صندوق به خاطر سلامت مردم اضافه شد و حتی زمان برگزاری انتخابات ۳ ساعت افزایش یافت؛ تمام تلاش خود را برای واکسیناسیون کردیم تا مردم با خیال راحت پای صندوق رای بیایند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17354مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393