تا بهار آینده، توافق نهایی هسته ای به دست می آید 


تا بهار آینده، توافق نهایی هسته ای به دست می آید

 

maj

 

 

 

 

 

 

سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: امروز ایران اسلامی با عنایت به منویات مقام معظم رهبری در جهت ثمربخش شدن تعامل عزت‌خواه و سازنده دولت، احتیاج به حضور تاثیرگذار ملت سرنوشت ساز ایران درتمام عرصه‌ها دارد.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با ایسنا گفت: حرکت اصیل انقلاب اسلامی ایران بر محور شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی با رهبری امام خمینی (ره)، ایثارگری شهدا و حضور یکپارچه ملت تحقق یافت.

وی با بیان این‌که «انقلاب امروز در دنیا تاثیرات شگرف خود را یک به یک نشان می‌دهد» افزود: بیداری اسلامی در جهان به برکت انقلاب اسلامی ایران می‌باشد.

پیرموذن تصریح کرد: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی حقوق از دست رفته‌ای بود که به برکت مبارزه ملت در 22 بهمن 1357 در ایران زمین استقرار یافت و ملت شریف ایران با وجود همه دشواری‌ها، تهدیدها و کم لطفی‌ها بر این عهد پایبند ماندند.

نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تردید ندارم با عنایت به اطلاعات موثق، ایران اسلامی حداکثر تا بهار سال آینده با دنیا توافق نهایی را بدست خواهد آورد.

پیرموذن گفت: آمریکایی‌ها معتقدند 80 درصد برد با ایران و 20 درصد برد آن با آمریکا و غرب است.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی نیز گفت: انتخابات پیش رو با بها دادن به همه گرایشات فکری، پرشور و در شأن ایرانیان انجام خواهد گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16893مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393