سردار اشتری فرمانده ناجا شد/ احمدی مقدم خداحافظی کرد 


سردار اشتری فرمانده ناجا شد/ احمدی مقدم خداحافظی کرد

ttttttttttttttttttttttt

 

 

 

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاش های بی دریغ و مؤثر سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش  طوفان نبوزاز پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

نظر به تعهد و شایستگی و حسن سوابق خدمتی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم کشور و جانشین فرمانده کل قوا در امور نیروی انتظامی، شما را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.

لازم است اقدامات شایسته دوران تصدی سردار سرتیپ احمدی مقدم نظیر؛ ارتقاء فضای اسلامی و انقلابی ناجا، صیانت از کارکنان خدوم و توجه جدی به معیشت آنان، تقویت مرزبانی و کاهش تخلفات جاده ای تداوم یابد و رعایت های دقیق در بهبود خدمات انتظامی و برنامه ریزی مستمر و ابتکار عمل لازم در برقراری امنیت و آرامش اخلاقی و اجتماعی، دنبال شود.

از قوای سه گانه، بویژه وزارت کشور، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، صدا و سیما، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، انتظار می رود که در شرایط حساس کنونی، حمایت های لازم از نیروی انتظامی را در ابعاد مادی و معنوی، به عمل آورند.

از تلاش های بی دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی مقدم در دوره تصدی فرماندهی آن نیرو، تشکر و قدردانی می نمایم.

توفیق شما و همه کارگزاران ناجا و حامیان این نیروی عظیم را از خداوند متعال مسالت می کنم.

سیّد علی خامنه ای

۱۸/ اسفند ماه / ۱۳۹۳

رفتنم از ناجا با درخواست خودم بود

فرمانده نیروی انتظامی در مورد خداحافظی اش از ناجا گفت: رفتنم از ناجا به درخواست خودم بود و امروز نیز حکم فرمانده جدید صادر می شود.

رفتنم از ناجا با درخواست خودم بود

سردار اسماعیل احمدی مقدم روز دوشنبه در حاشیه دهمین همایش سراسری روسا و مدیران راهنمایی و رانندگی ناجا در جمع خبرنگاران افزود: اسفندماه سال گذشته به خدمت فرماندهی کل قوا رسیده و استدعا داشتم تا عزیز دیگری را به این سمت بگمارند اما ایشان قبول نکردند.

وی اضافه کرد: حدود یک ماه قبل نامه ای خدمت رهبر معظم انقلاب نوشته و استدلال کردم که شروع به کار فرماندهی جدید بهتر است از ابتدای سال باشد، یکی دو هفته پیش دفتر نظامی مرا خواستند و از آنجا خواسته شد که اردیبهشت ماه سال آینده سرکار باشم اما از آنجایی که مناسب دیده شد تا فرمانده جدید از ابتدای سال کار خود را آغاز کند و این گفته منطقی به نظر می رسید با درخواست من موافقت شد.

فرمانده نیروی انتظامی در مورد فعالیت در بخش های ناجا گفت: فعلا بعد از 10 سال کار استراحت کرده و از فرمانده کل قوا درخواست کرده ام تا چند ماهی فرجه دهد تا مسوولیت های انجام داده شده را مستندسازی کنم چرا که وقایع مهمی در سال های گذشته از جمله فتنه 88، کشتار گروه تروریستی ریگی انجام شده و فراز و نشیب های زیادی را طی کرده ایم.

احمدی مقدم افزود: شاید ثبت این مستندات و خاطرات راهگشایی برای آینده باشد.

وی در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر اینکه در طول مسوولیت 10 ساله خود چه نمره ای را به خود و پلیس راهور می دهید، گفت: به پلیس راهور نمره 20 و به خودم نمره 10 می دهم و از مردم عذرخواهی می کنم اگر نتوانستم حق مطلب را ادا کنم.

احمدی مقدم اضافه کرد: بهترین مدیران را در سطح ناجا داریم و اگر کوتاهی از سوی من متوجه کارکنان بوده حلالیت می طلبم.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16893مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393