رفت و برگشت شاخص به کانال ۷۱ هزار واحد 


رفت و برگشت شاخص به کانال ۷۱ هزار واحد

شاخص کل بورس امروز با رفت و برگشت به کانال ۷۱هزار واحد در نهایت با رشد ۵۸۲واحدی در رقم ۷۰هزار و ۸۳۴واحد متوقف شد.

به گزارش  طوفان نیوز، شاخص کل بورس و اوراق بهادار امروز در پی رفت و برگشت به کانال ۷۱هزار واحد، سرانجام با رشد ۵۸۲واحدی در رقم ۷۰هزار و ۸۴۳واحد توقف کرد.

شاخص کل بورس در معاملات امروز تا رقم ۷۱هزار و ۴۰۸واحدی افزایش یافته بود اما در نهایت در پایان معاملات با افت مواجه شد و دوباره به کانال ۷۰هزار واحدی بازگشت.

این در حالی است که شاخص کل بورس طی دو روز گذشته که با صف‌های خرید در برخی نمادها همراه بود و بیش از ۴هزار واحد افزایش یافته بود، امروز با افزایش عرضه ها به تعادل نسبی رسید.

امروز شاخص ۳۰شرکت بزرگ ۵۵واحد، آزاد شناور هزار و ۳۸واحد، بازار اول ۷۱۵واحد و بازار صنعت با ۲۹۸واحد رشد مواجه شد اما شاخص بازار دوم در معاملات امروز با ۷۱۴واحد افت مواجه شد.

همچنین شاخص کل (هم وزن) در معاملات امروز ۳۲واحد و شاخص قیمت (هم وزن) ۲۹واحد افت را تجربه کردند اما در همین حال شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۲۵۱واحد رشد کرد.

معامله گران بورس و اوراق بهادار تهران امروز بیش از سه میلیارد و ۶۲۳میلیون برگ سهم را در بیش از ۱۸۱هزار دفعه و به ارزش ۷۳۲میلیارد تومان داد و ستد کردند. ارزش روز بازار به ۳۱۶هزار میلیارد تومان رسید.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16891مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393