آخرین اخبار از بانک کشاورزی 


آخرین اخبار از بانک کشاورزی

 

آغاز شمارش معكوس تا برگزاري اجلاس اتحاديه آپراكا توسط بانك كشاورزي

شمارش معكوس براي برگزاري اجلاس كميته اجرايي اتحاديه بين المللي آپراكا توسط بانك كشاورزي آغاز شد.

به گزارش  طوفان نیوز از روابط عمومي بانك كشاورزي، ‌شصت و ششمين اجلاس كميته اجرايي اتحاديه بين المللي آپراكا 15 تا 18 مهرماه سال جاري به ميزباني بانك كشاورزي در مركز آموزشي- رفاهي  بابلسر برگزار خواهد شد.

بر اساس اين گزارش ، كميته اجرايي اتحاديه آپراكا ، متشكل از 61 عضو از 23 كشور حوزه آسيا و اقيانوسيه ، همه ساله با هدف رصد عملكرد كشورهاي عضو، بررسي ميزان تحقق اهداف اتحاديه و برنامه ريزي سالانه براي تحقق آرمان هايي چون ريشه كني فقر ، استقرار امنيت غذايي ، توسعه پايدار جوامع محلي ، ارتقاي سطح همكاري بانك ها و گروه هاي خوديار محلي و كمك به اجراي طرح هاي تامين مالي روستايي در يكي از كشورهاي عضو برگزار مي شود .

اين گزارش مي افزايد، بانك كشاورزي به عنوان تنها نماينده ايران در اين اتحاديه تا كنون 4 بار ميزبان اين رويداد مهم بين المللي بوده است.

 

شايان ذكر است اداره كل روابط عمومي اين بانك در اقدامي جالب ، نرم افزار شمارش معكوس تا روز برگزاري اين اجلاس را در صفحه اصلي سايت بانك  قرار داده است .

بهره برداری از واحد تولید خوراک دام در استان خراسان رضوی

با استفاده ازتسهیلات بانک کشاورزی، یک واحد تولید خوراک دام و طیور به ظرفیت تولید 36 هزارتن در سال در شهر ششتمد سبزوار افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش طوفان نیوز از  روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان رضوی، دراین واحدتولیدی 10 میلیارد ریال هزینه شده که 8 میلیارد ریال آن از محل تسهیلات اعطایی بانک تامین شده است.

شایان ذکر است با بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال مستقیم 15 نفرفراهم شد.

بهره برداری از واحد تولید و بسته بندی سبزیجات خام و سرخ شده دراستان خراسان رضوی

با استفاده ازتسهیلات بانک کشاورزی، یک واحد تولید و بسته بندی سبزیجات خام و سرخ شده در شهرک صنعتی شهرستان چناران استان خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

به گزارش طوفان نیوز از  روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان رضوی، برای راه اندازی این واحد تولیدی که تکنولوژی به کار رفته در آن از جدیدترین تکنولوژی های حال حاضر بوده و بسته بندی سبزیجات بارعایت حداکثر استانداردهای بهداشتی انجام می شود؛13 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.

شایان ذکر است با بهره برداری از این واحدتولیدی زمینه اشتغال مستقیم 15 نفر فراهم شد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17322مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393