وقتی تهران با بارش باران به حال خود رها می شود 


وقتی تهران با بارش باران به حال خود رها می شود

در حالیکه ترافیک به شدت سنگین  تهران، سرنشینیان خودروها را کلافه کرده، هیچ اقدامی چه از سوی شهرداری تهران و چه از سوی راهنمایی رانندگی، در جهت تسهیل اوضاع خیابان ها و بزرگراه ها صورت نگرفته است.

از خانه بيرون نیاييد، تهران به حال خود رها شده است!در حالیکه ترافیک به شدت سنگین  روز یکشنبه  تهران، سرنشینیان خودروها را کلافه کرده، هیچ اقدامی چه از سوی شهرداری تهران و چه از سوی راهنمایی رانندگی، در جهت تسهیل اوضاع خیابان ها و بزرگراه ها صورت نگرفته است.

بررسي هاي ميداني خبرنگار «انتخاب» نشان مي دهد نقاط مختلف تهران اعم از خيابان هاي اصلي و كوچه هاي بزرگ و كوچك به دليل بارش باران اندك، شاهد ترافيك بسيار سنگين است

خبرنگار ما مي گويد شدت ترافيك به حدي است كه اتوموبيل ها ساعت هاست تكان نمي خورند!

در اين ميان، مشخص نيست وظيفه شهرداري تهران و راهنمايي رانندگي -كه اثري از انان در شهر نيست – چيست!

بارش باران در فصل پاییز همواره باعث ایجاد ترافیک های بی دلیل در سطح پایتخت شده، اما مسئولان مربوطه به راحتی از آن عبور کرده و حتی دقایقی در جهت یافتن راه حلی برای آن اختصاص نداده اند.

ترافیک شدیدی که در نقاط مختلف تهران به سبب بارش باران اتفاق افتاده، بدون آنکه مدیریت شود، رها شده و اقدامی در جهت تسهیل عبور و مرور صورت نگرفته است.

بر اساس این گزارش  مناطق مختلف تهران از جمله بزرگراه تهران کرج درمحدوده مدرس تا پل فردیس و در آزاد راه کرج -قزوین ازمحدوده پل فردیس تا خروجی، شاهد ترافیک بسیار سنگینی است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17027مطلب نوشته است .



Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393