اتحاد خط هوایی پیشتاز جهان در سال 2015شد 


اتحاد خط هوایی پیشتاز جهان در سال 2015شد

Etihad Airways wins four accolades at World Travel Awards

 

هواپیمایی اتحاد خط ملی امارات متحده عربی برای هفتمین سال متوالی در ماه دسامبر سال جاری برنده جایزه جهانی “خط هوایی پیشتاز جهان” (World’s Leading Airline)  شد. این جایزه در مراسم جهانی جوایز سفر یا World Travel Awards (WTA)  به این خط هوایی اعطا شد.

به گزارش طوفان نیوز مراسم یاد شده در کشور مراکش برگزار شده و اتحاد علاوه بر آن موفق به کسب سه عنوان  برتر دیگر نیز شد که عبارتند از :-                خط هوایی دارای “فرست کلاس پیشتاز جهانی”– خط هوایی پیشتاز جهان در زمینه برنامه های سرگرم کننده ضمن پرواز برای مسافران–  خط هوایی پیشتاز جهان در زمینه کادر پروازی

بر اساس این گزارش از امکانات ویژه پروازهای اتحاد می توان از حضور سرآشبز اختصاصی برای پذیرایی از مهمانان در فرست کلاس و نیز مجموعه کاملی از برنامه های سرگرم کننده سمعی بصری و دسترسی به اینترنت در تمامی کلاس های پرواز اشاره نمود.

کادر پرواز اتحاد از 118 ملیت مختلف انتخاب و استخدام شده اند که این مسئله موجب آمادگی این خط هوایی برای مدیریت پذیرش و پذیرایی عالی از مسافرین ملیت ها و فرهنگ های گوناگون از سراسر جهان می گردد. کادر پرواز اتحاد از بهترین و کامل ترین دوره های آموزشی مرتبط در جهان بهره مند می باشند.

گفتنی است :اتحاد خط هوایی ملی امارات منحده عربی است که در سال 2003 تاسیس شده و مرکز آن در ابوظبی واقع است. این خط هوایی در سال 2014 موفق به جابه جایی 14 میلیون و هشتصد هزار نفر در سراسر جهان شده و در حال حاضر  با ناوگان تجاری متشکل از 120 فروند هواپیما به 116 مقصد در سراسر جهان پروازهای مسافری و باربری انجام می دهد. اتحاد پرواز های خود به تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران را از دسامبر 2006 آغاز نموده و در حال حاضر با هفته ای 10 پرواز رفت و برگشت تهران و ابوظبی را به یکدیگر متصل می نماید

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16576مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393