محیط زیست شهرداری تهران جایزه گرفت 


محیط زیست شهرداری تهران جایزه گرفت

 

ضمن تقدیر از اقدامات و عملکرد محیط زیستی شهرداری تهران در سطح ملی، شهرداری تهران برنده جایزه ملی مسئولیت اجتماعی شد.

محمد مهدی گلمکانی رئیس مرکز مدیریت محیط زیست گفت: یکی از مصادیق جوامع پیشرفته و یا به رو رشد، تحقق مسئولیت اجتماعی از سوی سازمانها، نهادها، صنایع، بنگاه ها و همچنین شهروندان است و موضوع محیط زیست به عنوان حیاتی ترین جزء لاینفک زندگی شهرنشینی همواره نیازمند وجود ساختارهای اجتماعی توانمند، آگاه، فعال و پویا بوده است.

گلمکانی در ادامه افزود: مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به عنوان متولی موضوع محیط زیست در مدیریت شهری و بر اساس مسئولیت اجتماعی سازمانی خود اقدام به ظرفیت سازی جهت توانمندکردن شهروندان به منظور حضور و مشارکت داوطلبانه و موثر آنان در حفاظت و بهبود محیط زیست شهری نموده است.

وی خاطر نشان ساخت: بر این اساس پروژه کانونهای محیط زیست محلات تهران از آغاز سال ۱۳۹۵ با رویکرد “تحقق شهرتازه، شهر دوستدار محیط زیست” در ۴ حوزه تنوع زیستی، آب سالم و انرژی پاک، زمین پاک و هوای پاک در سطح محلات ۳۵۴ گانه شهر تهران در ۳ فاز اصلی برنامه ریزی و اجرا شد.

لازم به ذکر است اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با همکاری شورای اسلامی شهر تهران، شرکت همراه مدیریت آرمانی و سایر گروه­ها اقدام به برگزاری اولین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی (CSR) کرد که پروژه “ایجاد کانون­های محیط زیست محلات شهر تهران موفق به دریافت جایزه شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16756مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393