گران‌فروشی برنج دامن یک شرکت معتبر را گرفت 


گران‌فروشی برنج دامن یک شرکت معتبر را گرفت

پرونده یک شرکت معتبر توزیع برنج ایرانی به خاطر گران‌فروشی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

به گزارش تسنیم، در روزها و هفته‌های گذشته، عرضه برنج ایرانی بالاتر از تعرفه و نرخ تعیین شده، به یکی از مشکلات مردم تبدیل شده بود به طوری که قیمت‌های عجیب و غریب برنج در برخی واحدها، صدای رئیس انجمن برنج را هم درآورده بود.

 

به دنبال گزارش‌های و شکایات مردمی از گرانی برنج ایرانی، گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی برای نظارت بر قیمت و عرضه برنج ایرانی دست به کار شدند و این گشت‌ها با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف از جمله بازرسان اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت و به همراه قاضی تعزیرات، بر قیمت برنج در مناطق مختلف به ویژه فروشگاه‌ها و هایپرهای بزرگ نظارت کردند.

 

در یکی از گشت‌های تعزیرات که به نظارت بر قیمت برنج ایرانی در یک هایپر معروف اختصاص داشت، گران فروشی برنج برای بازرسان گشت محرز شد و به منظور بررسی بیشتر، شرکتی که در این فروشگاه مبادرت به توزیع برنج می‌کرد به بازرسی احضار شد.

 

در نهایت و پس از بررسی دقیق کارشناسانه توسط بازرسان، تخلف این شرکت معتبر در گران فروشی برنج ایرانی برای بازرسان به اثبات رسید و پرونده تخلفات آن برای رسیدگی و صدور حکم به تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال شد.

 

این پرونده هم اکنون در دست بررسی شعبه تعزیرات قرار دارد و طی روزهای آینده منتهی به صدور حکم می‌شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

13975مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393