تقدیر رییس سازمان محیط زیست بخاطر نقش وزیر اقتصاد در خصوص مالیات سبز 


تقدیر رییس سازمان محیط زیست بخاطر نقش وزیر اقتصاد در خصوص مالیات سبز

معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست طی مکاتبه ای از مساعدت ها و حمایت های وزیر امور اقتصادی و دارایی از برنامه ها و موضوعات محیط زیستی در دولت یازدهم به ویژه نقش آفرینی وی در معرفی و پذیرش مالیات سبز تقدیر کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)،  در نامه معصومه ابتکار خطاب به علی طیب نیا که روز گذشته انجام شد، می خوانیم: برقراری تعادل بین وجوه اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی توسعه؛ شرط لازم تحقق اهداف بلند نظام در حوزه های مختلف و نیل به محیط زیست مطلوب مندرج در سند چشم انداز ۱۴۰۴ و سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی معام معظم رهبری است.

 

یکی از مهم ترین بسترهای تحقق این اهداف برای حفاظت از محیط زیست، تعبیه و استفاده از ابزارهای اقتصادی و از جمله مالیات است.

 

مساعدت ها و حمایت های جنابعالی از برنامه ها، سیاست ها، لوایح و موضوعات محیط زیست در دولت یازدهم و به ویژه نقش افرینی در معرفی و پذیرش مفهوم “مالیات سبز” در لایحه مالیات بر ارزش افزوده اقدامی تاریخی، ماندگار و ستودنی است.

 

بدینوسیله مراتب تقدیر خود و دوستداران محیط زیست را خدمت تان ابراز داشته و از خداوند سبحان سلامت، سربلندی و فرصت خدمت بیش از پیش به میهن عزیز را خواستارم.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

13961مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393