افتتاح چند طرح صنعتی در هفته دولت توسط بانک صنعت و معدن 


افتتاح چند طرح صنعتی در هفته دولت توسط بانک صنعت و معدن

افتتاح شرکت ملات خشک آندیا زنجان با تسهیلات بانک صنعت و معدن

 

با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت ملات خشک آندیا زنجان طی مراسمی با حضور مونسان معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، درویش امیری استاندار زنجان ، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت و تعدادی از مقامات سیاسی و اقتصادی استان در هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، این شرکت که انواع ملات آماده ساختمانی نظیر آب بندی، تعمیراتی، خشک، درزگیری و … تولید می کند از ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانک صنعت و معدن استفاده کرده است.

شرکت ملات خشک آندیا زنجان در استان زنجان احداث شده و با بهره برداری از آن برای ۵۰ نفر شغل مستقیم ایجاد گردیده است.

گفتنی است صنایع کوچک و متوسط استان زنجان بیش از ۷۷ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از بانک صنعت و معدن دریافت کرده اند.

افتتاح شرکت صنایع غذایی فروغ سبز خزر با تسهیلات بانک صنعت و معدن

 

شرکت صنایع غذایی فروغ سبز خزر با تسهیلات سرمایه ثابت ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی و تسهیلات سرمایه در گردش ۸۰۰ میلیون تومانی بانک صنعت و معدن در هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، محصولات تولیدی شرکت صنایع غذایی فروغ سبز خزر که در شهرک صنعتی سفید رود استان گیلان احداث شده، انواع فرآورده های لبنی است و برای ۴۰ نفر ایجاد اشتغال کرده است.

بر اساس این گزارش، بانک صنعت و معدن تاکنون بیش از ۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به صنایع کوچک و متوسط استان گیلان پرداخت کرده است.

گفتنی است طرح های زیربنایی زیادی در سال های اخیر با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان گیلان به اجرا در آمده و موجب ایجاد اشتغال شده است.

 

 

افتتاح شرکت پلیمر پاکت پرند زاهدان با تسهیلات بانک صنعت و معدن

 

شرکت پلیمر پاکت پرند زاهدان طی مراسمی با حضور نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، در این مراسم که استاندار سیستان و بلوچستان ، معاونین استاندار ، فرماندار زاهدان و جمعی از مسئولین صنعتی و اقتصادی استان نیز در آن شرکت داشتند مدیرعامل شرکت ضمن اعلام این که شرکت پلیمرپاکت پرند زاهدان بعنوان یکی از اولین کارخانجات استان توانسته است از منابع ارزی صندوق توسعه ملی بانک صنعت و معدن استفاده نماید ، از حمایت بانک صنعت و معدن قدردانی کرد.

این شرکت که پاکت پلی پروپیلن لمینت شده تولید می کند از ۶ میلیارد تومان تسهیلات ثابت بانک صنعت و معدن و ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو از محل منابع صندوق توسعه ملی با قرارداد عاملیت این بانک استفاده کرده است.

بر اساس این گزارش، شرکت پلیمر پاکت پرند زاهدان در شهرک صنعتی زاهدان احداث شده و با بهره برداری از آن برای ۱۶۰ نفر شغل مستقیم ایجاد شد.

افتتاح شرکت ورق سازان معقول با تسهیلات بانک صنعت و معدن

 

شرکت ورق سازان معقول با تسهیلات ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، محصولات این شرکت که در شهرستان بیجار استان کردستان احداث شده، انواع کارتن چند لایه است و برای ۱۹ نفر ایجاد اشتغال کرده است.

بر اساس این گزارش، بانک صنعت و معدن تاکنون بیش از ۱۳ و نیم میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به صنایع کوچک و متوسط استان کردستان پرداخت کرده است.

گفتنی است طرح های زیادی در سال های اخیر با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان کردستان به اجرا در آمده و موجب ایجاد اشتغال شده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

13975مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393