تهران میزبان پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات 


تهران میزبان پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات از سوم لغایت ششم بهمن ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می یابد.

این نمایشگاه بعنوان بزرگترین  رویداد سالیانه حوزه املاک و مستغلات به شمار می رود  به طوری که  در این نمایشگاه اکثر سرمایه گذاران وانبوه سازان مسکن حضور پر رنگی خواهند داشت.

براساس این گزارش این نمایشگاه با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، به درخواست اتحادیه املاک تهران و با اجرای مجموعه بانیان امید برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه صاحبان پروژه های بزرگ مسکن و عمرانی از داخل و خارج کشور حضوری پر رنگ داشته و در فضایی به وسعت ۴ هزار مترمربع  آخرین توانمندهای خود را در معرض دید عموم قرار داده با یکدیگر به رقابت می پردازند. برخی کشورها عبارتند از اسپانیا، ترکیه، قبرس یادآور می شود ، جذب سرمایه و خروج از رکود در زمینه املاک و مستغلات از مهمترین اهداف برپایی نمایشگاه بوده و اهداف ذیل نیز توسط این رویداد دنبال می شود. فروش ویژه واحد های مسکونی، تجاری و اداری توسط مشارکت کنندگان ایرانی، ارائه خدمات بازسازی و نوسازی با قیمت ویژه برای بازدیدکنندگان،معرفی سرمایه گذاران و سازندگان پروژه های عمرانی خارجی با هدف جذب سرمایه و فن آوری خارجی و آشنایی بازدیدکنندگان،برگزاری کلاس های آموزشی و رایگان برندینگ و اپلیکیشن های مرتبط،با حضور پر رنگ انجمن هایی از جمله صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان تهران و وزارت راه و شهرسازی (معاونت مسکن وساختمان)

برگزاری کارگاه های آموزشی و گردهمایی  صنفی جهت تبادل نظر مدیران بلند پایه مشارکت کنندگان از دیگر برنامه های نمایشگاه امسال می باشد .

 

گفتنی است : پنجمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات از سوم لغایت ششم بهمن ماه از ساعت ۹الی۱۷پذیرای حضور علاقمندان خواهد بود.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393