تقدیر استاندار از پرداخت بدهی ها توسط بیمه سلامت /درخواست توجه ویژه به خراسان رضوی 


تقدیر استاندار از پرداخت بدهی ها توسط بیمه سلامت /درخواست توجه ویژه به خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از پرداخت بدهی ها توسط این سازمان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش وبدا، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی در جلسه ای مشترک با مهندس طاهر موهبتی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از پرداخت معوقات بدهی‌ها به شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی تشکر کرد و گفت: امیدواریم استان خراسان رضوی به دلیل موقعیت ویژه ای که از جهات مختلف با آن روبروست مشمول توجهات ویژه سازمان بیمه سلامت در تخصیص منابع قرار گیرد.

مهندس طاهر موهبتی نیز از همکاری‌ و پشتیبانی‌های موثر بعمل آمده از اداره کل بیمه سلامت استان طی سالهای اخیر در خصوص پرداخت مطالبات مراکز درمانی تشکر کرد و گفت: مساعدت های استانداری در مورد واگذاری زمین برای اداره کل بیمه سلامت استان کار بسیار ارزشمندی است که قابل تقدیر است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران همچنین در این نشست بر ضرورت انتقال نیروی انسانی از دستگاه‌های استانی به اداره کل بیمه سلامت استان، ادارات شهرستان و تامین فضای لازم جهت راه اندازی ادارات بیمه در شهرستان‌های استان خراسان رضوی تاکید کرد.

براساس این گزارش، همچنین در این دیدار محمد رضا دارابی محبوب، رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، محمد هاشمی، مدیر کل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت و علیرضا رمزی، مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی نیز حضور داشتند.۳۰۲/

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393