تامین 80 دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی و تحویل و توزیع در مناطق محروم کشور 


تامین ۸۰ دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی و تحویل و توزیع در مناطق محروم کشور

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از تحویل و استقرار ۴ فروند آمبولانس هوایی در کشور در ۶ ماهه گذشته خبر داد و گفت: اخذ مجوزهای لازم و قرارداد خرید برای ۴۰۰ دستگاه آمبولانس۴WD و نیز قرارداد خرید ۳ فروند آمبولانس دریایی منعقد شده است.

 

به گزارش وبدا، دکتر سید علی صدرالسادات ضمن اعلام این خبر افزود: ۹۹ دستگاه آمبولانس از طریق مناطق آزاد کشور خریداری و در استان های بندرعباس، خوزستان و زاهدان مستقر شده است.

دکتر صدرالسادات با بیان اینکه ۲۴ پروژه کلینیک های ویژه به اتمام رسیده است، افزود: ۸۶۱ پروژه بهداشتی تکمیل و از آنها بهره برداری شده است و ساخت ۲۳ پروژه بلوک زایمانی با ظرفیت ۱۸۴ تخت LDR ، ۱۵ پروژه اورژانس با ظرفیت ۲۶۸ تخت و ۱۵ پروژه مراکز غربالگری سرطان نیز اتمام یافته است و ۸۰ دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی تامین و در سطح کشور توزیع شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از برگزاری دوره های آموزشی در سطح ستاد و دانشگاههای علوم پزشکی به میزان ۵۷۰۰۰ نفر ساعت و دوره های عمومی مدیریتی مدیران ستادی به میزان ۴۴۴۲ نفر ساعت خبر داد و افزود: فاز ۲ پروژه طرح توانمند سازی مدیران بیمارستانهای کشور با همکاری سازمان بهداشت جهانی اجرا شده است و ۵۰۰۰۰ نفر ساعت آموزش در ۱۰ منطقه آموزشی کشور برگزار شده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393