مدیرعامل شرکت لیزینگ صنعت و معدن:بیشترین تسهیلات پرداختی این شرکت مربوط به خرید خودرو است 


مدیرعامل شرکت لیزینگ صنعت و معدن:بیشترین تسهیلات پرداختی این شرکت مربوط به خرید خودرو است

علیرضا اسدپور نماینده بانک صعت و معدن به عنوان سهامدار عمده لیزینگ صنعت و معدن در مجمع عادی سالانه این شرکت گفت: ۴۹ درصد از مصوبات شرکت مربوط به خودرو و ۵۱ درصد مربوط به تجهیرات و ماشین آلات بوده که در این میان ۵۰ درصد از حجم تسهیلات به خودرو و ۴۹٫۹۴ درصد به تجهیرات و ماشین آلات تخصیص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، اسدپور مدیر عامل «ولصنم» در خصوص عملکرد این مجموعه افزود: در سال مالی ۹۶ شرکت ۴۸ میلیارد تومان سود خالص محقق کرد و درآمد عملیاتی شرکت حدود ۵۱ میلیارد تومان بوده، در نهایت شرکت به ازای هر سهم ۲۴۳ ریال سود محقق کرده است.

مدیرعامل لیزینگ صنعت و معدن در خصوص برنامه های آتی شرکت گفت: در نظر داریم تا در سال ۹۷ در حدود ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اعطا کنیم و بودجه سال آتی شرکت با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی معادل ۲۱۱ ریال، ای. پی. اس خواهد داشت و در آمد عملیاتی شرکت ۴۳ میلیارد تومان پیش بینی می شود.

وی همچنین عنوان داشت: در برنامه های آتی شرکت با تجهیز منابع از روش های مختلف، بهبود اصلاح وضعیت وصول مطالبات را اجرائی خواهیم کرد.

ابوالفضل نجارزاده مدیر امور مجامع و شرکت های بانک صنعت و معدن و نماینده سهامدار عمده نیز در این مجمع در خصوص برنامه واگذاری لیزینگ صنعت معدن گفت: بر اساس قانون بانک ملزم به واگذاری دارائی های مازاد هستند، اما الزامی برای واگذاری شرکت های ابزاری از جمله لیزینگ، صرافی و کارگزاری وجود ندارد و ما نیز برنامه ای برای واگذاری این شرکت ها نداریم .

وی تاکید کرد: مجامع شرکت های گروه بانک صنعت و معدن طبق تقویم زمان بندی برگزار خواهد شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393