تقدیر از روسای موفق شعب بانک کارآفرین 


تقدیر از روسای موفق شعب بانک کارآفرین

هشتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور با شعار «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» با حضور جمعی از مدیران ارشد بانک مرکزی و مدیران شبکه بانکی، در روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، در این همایش که به همت موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در ساختمان بانک مرکزی واقع در خیابان میرداماد برگزار شد، پنج نفر از روسای موفق شعب بانک کارآفرین با اهدای جوایزی مورد تقدیر قرار گرفتند و خانم‌ها مریم ابراهیم‌زادی (شعبه اندرزگو)، شبنم شبانی خامنه (شعبه فرشته)، شکوفه آقارضی (شعبه فردوسی مشهد)، کارولین هوسپیان (شعبه مطهری اصفهان) و نسرین سیدی (شعبه سرو شرقی) به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

 

لازم به ذکر است که این انتخاب با در نظر گرفتن معیارهایی همچون مدیریت ریسک، مشتری‌مداری، مدیریت نقدینگی، مدیریت سرمایه انسانی، مدیریت تجهیز منابع، مدیریت تخصیص مصارف و مدیریت مطالبات معوق انجام شده است. جوایز روسای موفق شعب بانک کارآفرین از سوی فردوسی مدیر امور شعب و صادقی معاون هماهنگی و توسعه امور شعب اهدا شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14729مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393