حذف یک میلیون بیمه شده غیرفعال در هم پوشانی با سازمان‌های بیمه‌گر 


حذف یک میلیون بیمه شده غیرفعال در هم پوشانی با سازمان‌های بیمه‌گر

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر رفع همپوشانی بیمه ها گفت: تاکنون حدود یک میلیون بیمه شده غیرفعال با اجرای طرح رفع همپوشانی با سازمانهای بیمه‌گر حذف شده‌اند.

به گزارش وبدا، مهندس طاهر موهبتی، مدیرعامل بیمه سلامت ایران به عزم راسخ و اراده قوی برای پیشبرد اهداف سازمان در سال جدید تاکید کرد.

مهندس موهبتی با اشاره به شعار بیمه سلامت با عنوان ” سازمان الکترونیک ” افزود: امسال باید این شعار جدی گرفته شود چراکه در صورت عدم تحقق نمی توانیم به اهداف بلند مدت سازمان دست یابیم.

وی با تشریح اقدامات این سازمان در سال جدید گفت: همه باید در جهت ارتقای کمی و کیفی خدمات، بالابردن اطمینان شرکای کاری سازمان، ایجاد نظم در پرداختی‌ها ، تکریم ارباب رجوع، مانیتورینگ مالی و شیب ملایم در کم کردن هزینه‌های سازمان تلاش کنیم.

مهندس موهبتی با تاکید برهمت بلند و پشتکار مدیران برای دستیابی به اهداف سازمان تاکید کرد و افزود: با تلاش مضاعف می توانیم رضایت کامل از عملکرد خود و سازمان را به دست آوریم.

 

وی با مروری بر عملکرد سازمان بیمه سلامت در سال گذشته اظهار کرد: طی شش ماه مدیریت اخیر گام های بلندی ازجمله همراه کردن مجموعه مدیریتی، پرداخت بخش قابل توجهی از بدهی سازمان ، حذف دفترچه در ۱۲۰ بیمارستان های دولتی ، شروع طرح رفع هم پوشانی و ایجاد مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت به انجام رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد سازمان بیمه سلامت در سال جدید حرکت به سمت سازمان الکترونیک ، مدیریت هزینه‌ها و ارتقای کیفی وکمی خدمات است، گفت: بررسی همپوشانی هنگام مراجعه متقاضیان به مراکز درمانی از دیگر فعالیت‌های این سازمان در سال گذشته بوده که موفق بوده است به طوری که با اجرای این طرح یک میلیون بیمه شده غیرفعال که همپوشانی با دیگر سازمان‌ها‌ی بیمه‌گر داشتند، حذف شدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14995مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393