بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از مجتمع فولاد روهینا جنوب و پتروشیمی مسجد سلیمان 


بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از مجتمع فولاد روهینا جنوب و پتروشیمی مسجد سلیمان

 

علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن درسفر به استان خوزستان از مجتمع فولاد روهینا جنوب و پتروشیمی مسجد سلیمان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، در این بازدیدها که در آستانه ۱۱ اردیبهشت ، روز جهانی کارگر انجام شد افخمی در جریان روند پیشرفت طرح های یاد شده قرار گرفته و به گفتگویی صمیمانه با کارگران خطوط تولید پرداخت .

طرح پتروشیمی مسجد سلیمان از محل تسهیلات فاینانس چین به مبلغ ۴۳۳ میلیون یورو با عاملیت این بانک و پیشرفت قابل توجه ۵۰درصدی درحال اجرا است که با شروع بهره برداری در سال ۱۳۹۸ به تولید آمونیاک به ظرفیت ۶۶۰هزار تن در سال و اوره به ظرفیت یک میلیون تن در سال ، خواهد پرداخت و اشتغال مستقیم ۷۵۰ نفری در این منطقه کمتر برخوردار را به همراه خواهد داشت.

مجتمع فولاد روهینا جنوب نیز با ۱۰۵ میلیون یورو تسهیلات بانک صنعت و معدن و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان دزفول در حال اجراست و با اتمام آن برای ۴۴۵ نفر اشتغال ایجاد می شود.

گفتنی است فاز اول مجتمع فولاد روهینا جنوب در سال ۱۳۹۶ مورد بهره برداری قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393