ارسال بیش از ۵۲ هزار اثر هنری به جشنواره بین المللی سیمرغ/ دانشگاه علوم پزشکی تبریز ؛ بیشترین مشارکت در جشنواره را از آن خود کرد 


ارسال بیش از ۵۲ هزار اثر هنری به جشنواره بین المللی سیمرغ/ دانشگاه علوم پزشکی تبریز ؛ بیشترین مشارکت در جشنواره را از آن خود کرد

 

۵۲ هزار و ۱۰۰ اثر هنری از دانشجویان داخلی و خارجی به نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سیمرغ ارسال شد که از میان این آثار، یک‌ هزار و ۲۸ اثر از سوی دانشجویان خارجی بوده است.

 

به گزارش وبدا، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سیمرغ، بیشترین مشارکت در این دوره از جشنواره به لحاظ تعداد شرکت‌کننده در این رویداد فرهنگی متعلق به دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ۷۸۸ شرکت کننده بوده است.

 

همچنین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کرمان به ترتیب با ۷۲۶ و ۶۴۷ شرکت‌کننده به ترتیب دانشگاه‌های دوم و سوم به لحاظ مشارکت در نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ هستند.

 

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سیمرغ، بیشترین تعداد آثار  در مرحله نهایی جشنواره با ۴۶ اثر به دانشگاه علوم پزشکی تبریز اختصاص دارد. همچنین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شیراز به ترتیب با ارایه ۴۴ و ۳۵ اثر در مرحله نهایی جشنواره، به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

 

مرحله نهایی جشنواره بین‌المللی سیمرغ طی روزهای ۱۴ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در پردیس تئاتر تهران با حضور دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، وزارت علوم، دانشگاه آزاد و همچنین دانشجویان خارجی برگزار خواهد شد و برگزیدگان رشته‌ها و بخش‌های مختلف این جشنواره طی سه اختتامیه جداگانه، معرفی و جوایز خود را دریافت می‌کنند

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393