وزیر بهداشت در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی: کسی تواناست که عالم خداترس باشد 


وزیر بهداشت در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی: کسی تواناست که عالم خداترس باشد

وزیر بهداشت گفت: برای سربلندی و موفقیت بیمارستان فارابی، افراد زیادی برای آموزش، ارتقای مهارت ها و اعتبار ایران و ایرانی زحمت کشیده و پیر شده اند.

 

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی  در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی، تازه های چشم پزشکی، ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری بیست و چهارمین دوره از این سمینار، گفت: آنچه به ارتقای دانش و مهارت چشم پزشکی در بیمارستان فارابی کمک می کند، علاقه مندی، تعصب، آموختن و آموزش دادن است.

 

وزیر بهداشت تصریح کرد: اگر بخواهید در تراز نیاکان و بزرگان بیمارستان فارابی حرکت کنید، باید همدلی داشته باشید و از رقابت های بیجا و آزار دهنده، پرهیز کنید  مهم است که رقابت علمی داشته باشید و در راستای عالم شدن حرکت کنید.

 

دکتر هاشمی  اضافه کرد: برخی افراد نمی خواهند که فارابی به شایستگی دست یابد و در علوم پزشکی و چشم پزشکی، نقش آفرین باشد بنابراین باید مراقبت کنید.

 

وزیر بهداشت با اشاره به ضرورت حفظ احترام اساتید، گفت: اساتید در کلاس و اتاق عمل آموزش های مهمی به دانشجویان و پزشکان می دهند و اگر می خواهید که مورد احترام باشید تا می توانید به ویژه به اساتید، والدین و دیگران احترام بگذارید.

 

دکتر هاشمی در پایان یادآور شد: فردوسی قرن ها پیش شعر “توانا بود هر که دانا بود” را سروده است و امروز در قرن بیست و یکم، کسی تواناست که عالم خداترس باشد چراکه پول، زور، مقام و منصب نمی تواند نمادی از توانایی باشد

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393