برگزاری اجلاس مديران روابط عمومي دانشگاه هاي علوم پزشكي سراسر كشور 


برگزاری اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

 

اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور و سازمان های تابعه صبح امروز در مرکز همایش های رازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز به کار کرد.

 

به گزارش وبدا، در این اجلاس یک روزه که با حضور معاونین بهداشت، درمان، برنامه ریزی راهبردی و مدیر کل دفتر آمار و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال برگزاری است، هر یک از معاونین در خصوص مهمترین برنامه های  هر یک از حوزه ها سخنرانی کردند.

 

براساس این گزارش، در این اجلاس همچنین مهندس عابدی نژاد  معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت برنامه ریزی راهبردی، برنامه عملیاتی سال ٩٧ حوزه روابط عمومی را تشریح کرد. در ادامه این اجلاس، دکتر محمد شریعتی قائم مقام معاون بهداشت، ضمن تشریح برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع ، به پرسش های مدیران روابط عمومی دانشگاهها در این زمینه پاسخ داد. دکتر سیدمحمود تارا مدیر کل دفتر آمار و فناوری وزارت بهداشت نیز در این اجلاس، به ابعاد مختلف موضوع پیام رسانی در حوزه سلامت پرداخت

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393