پیام تبریک وزیر بهداشت به شهردار جدید تهران: ارائه خدمات مناسب با مشارکت تمامی بخش‌ها به ویژه مدیریت شهری امکان‌پذیر است/ تلاش و مشارکت برای توسعه زیرساخت‎های سلامت 


پیام تبریک وزیر بهداشت به شهردار جدید تهران: ارائه خدمات مناسب با مشارکت تمامی بخش‌ها به ویژه مدیریت شهری امکان‌پذیر است/ تلاش و مشارکت برای توسعه زیرساخت‎های سلامت

دکتر سیدحسن هاشمی در پیامی ضمن تبریک به مناسبت انتصاب سید محمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران، اظهار داشت: رای اعضای شورای اسلامی تهران، ری و تجریش، فرصتی را فراهم کرد تا جنابعالی به پشتوانه تجربیات‎ ارزشمندتان، سامان امور پایتخت را بر عهده گیرید.

به گزارش وبدا، متن کامل پیام وزیر بهداشت بدین شرح است:

جناب آقای سید محمدعلی افشانی

شهردار محترم تهران

رای اعضای شورای اسلامی تهران، ری و تجریش، فرصتی را فراهم کرد تا جنابعالی به پشتوانه تجربیات‎ ارزشمندتان، سامان امور پایتخت را برعهده بگیرید.

ابرشهری که به دلیل توسعه ناهمگون و عدم تناسب امکانات موجود با جمعیت، ارائه خدمات مناسب به ساکنانش، جز با مشارکت تمامی بخش‌ها به ویژه مدیریت شهری امکان‌پذیر نیست.

یقین دارم جنابعالی هم باور دارید که شهرداری‌ها علاوه بر فعالیت‌های عمرانی، باید در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی نیز نقش آفرین باشند و تلاش و مشارکت برای توسعه زیرساخت‎های سلامت، قطعا یکی از شاخص‌های مهم در عمل به وظایف اجتماعی آن نهاد عمومی است.

بنابراین انتظار می‎رود در دوران مسئولیت‌ شما، شهرداری تهران چون دولت جمهوری اسلامی ایران، توجه و ارتقاء سلامت شهروندان را در زمره اولویت‎های کاری خود قرار دهد تا بتوانیم در کنار هم، بخشی از نیازهای بهداشتی و درمانی پایتخت را فراهم کرده و سامان دهیم.

موفقیت روزافزون و سربلندی شما را از درگاه پروردگار یکتا خواهانم و امیدوارم مسئولیت سنگینی را که برعهده گرفته‌اید، آن چنان که در شأن شهروندان عزیز این کلان شهر است، به سرمنزل مقصود برسانید.

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393