همراهی با دولت دوازدهم در آستانه یک سالگی / 4/ بهره مندی هزاران زوج از تسهیلات ازدواج بانک ملّی ایران 


همراهی با دولت دوازدهم در آستانه یک سالگی / ۴/ بهره مندی هزاران زوج از تسهیلات ازدواج بانک ملّی ایران

طی یک سال ابتدای دولت دوازدهم، هزاران زوج با تسهیلات ازدواج بانک ملی ایران به خانه بخت رفته اند.

 

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، از ابتدای مردادماه سال گذشته تا پایان خردادماه سال جاری تعداد ۲۱۴ هزار و ۶۸۸ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش ۲۵ هزار و ۳۸۱ میلیارد ریال توسط این بانک پرداخت شده است.

 

همچنین تامین نیازهای خانوار از اولویت های تسهیلات دهی بانک ملی ایران محسوب می شود و از این رو تسهیلات رفع نیازهای اساسی خانوار در قالب فروش اقساطی، جعاله و مرابحه ۸۶۵ هزار و ۳۱ فقره از مجموع تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران را شامل می شود که ارزش ریالی آن به ۲۰۶ هزار و ۲۱۵ میلیارد ریال می رسد.

 

در مدت مذکور، چهار هزار و ۴۷۴ میلیارد ریال تسهیلات تهیه لوازم و وسایل خانوار نیز در ۲۳ هزار و ۴۰۰ فقره تخصیص داده شده است.

 

این بانک در این مدت همچنین ۹۱ هزار و ۴۲۳ فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی با دوام داخلی به ارزش هفت هزار و ۶۲۸ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

 

پرداخت دو هزار و ۵۲۷ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان بدون احتساب تسهیلات ازدواج و اشتغال در ۷۹ هزار و ۴۶ فقره از دیگر اقدامات این بانک طی مدت مذکور بوده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14712مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393