صرافان سکه نمی‌خرند 


صرافان سکه نمی‌خرند

6767

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سکه اولین روز هفته را با افزایش قیمت آغاز کرد تا بار دیگر وارد کانال چهار میلیون تومانی شود. قیمت فروش سکه یک بهار آزادی در طرح پیش فروش شش ماهه ودیعه‌ای برای امروز شنبه معادل ۲ میلیون و هشتصد هزار تومان است. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در حال حاضر در بازار از ۴ میلیون و ۴۶ هزار تومان فراتر رفته است. هر نیم سکه نیز به قیمت یک میلیون و ۹۰۶ هزار تومان و هر ربع سکه ۹۷۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

سکه اولین روز هفته را با افزایش قیمت آغاز کرد تا بار دیگر وارد کانال چهار میلیون تومانی شود.

 

به گزارش «انتخاب»، در حالی که حجم معاملات در بازار طلا و سکه ایران به کف رسیده و متقاضی خرید و فروش به دلیل نبود ثبات در بازار انگشت شمار است.

 

بر این اساس در اولین روز هفته، قیمت سکه افزایشی در حدود ۲۲۳ هزار تومان را تجربه کرد و دوباره وارد کانال چهار میلیون تومانی شد این در حالی است که انتظار می‌رفت با آغاز تحویل سکه‌های پیش فروش شده از یک سو و اجرای بسته ارزی بانک مرکزی از سوی دیگر، بازار دستخوش آرامش و ثبات شود. اعلام خبر دریافت مابه التفاوت از کسانی که به صورت علی الحساب سکه پیش خرید کردند، دلیل عدم عقبگرد قیمت سکه اعلام شده است.

 

قیمت فروش سکه یک بهار آزادی در طرح پیش فروش شش ماهه ودیعه‌ای برای امروز شنبه معادل ۲ میلیون و هشتصد هزار تومان است.

 

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در حال حاضر در بازار از ۴ میلیون و ۴۶ هزار تومان فراتر رفته است. هر نیم سکه نیز به قیمت یک میلیون و ۹۰۶ هزار تومان و هر ربع سکه ۹۷۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

 

خبر‌های رسیده از بازار خرید و فروش سکه، اما نشان می‌دهد با وجود تقاضا برای فروش سکه از سوی مردم بسیاری از صرافان از خرید امتناع می‌کنند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14934مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393