سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه خبرداد:عقد قرارداد عاملیت بانک صنعت و معدن برای تامین مالی 2 طرح مهم صنعتی در این استان 


سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه خبرداد:عقد قرارداد عاملیت بانک صنعت و معدن برای تامین مالی 2 طرح مهم صنعتی در این استان

عقد قرارداد عاملیت بانک صنعت و معدن برای تامین مالی 2 طرح مهم صنعتی در این استان

 

محسن رستمی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: قرارداد تسهیلات ارزی 2 طرح مهم صنعتی در صندوق توسعه ملی به عاملیت بانک صنعت و معدن به امضاء رسيد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، رستمي كه در جمع خبرنگاران سخن مي گفت افزود: زرین کود با سرمایه گذاری 55 میلیارد توماني ، قابليت ايجاد اشتغال 80 نفري و با تسهیلات مصوب 14 میلیون دلار و همچنین طرح کاغذ معدنی خسروی با سرمایه گذاری 48 میلیارد توماني ، اشتغال 37 نفري و با تسهیلات مصوب 7 میلیون دلاري از جمله این طرح ها است که می توان از آن به عنوان یکی از مهم ترین اقدام های انجام شده سازمان در حوزه صنعت در چهار ماهه نخست سال جاری اشاره کرد.

وي بيان داشت : امسال بیش از 100 واحد صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 2 هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی سه هزار نفر در استان به بهره برداری می رسد.

محسن رستمی تصريح كرد: کارخانه ها و واحدهایی همچون ذوب آهن، قوطی سازی، سرم سازی و رب گوجه فرنگی از جمله واحدهای صنعتی است که در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15351مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393