حضور به موقع خبرنگاران در وقایع و رویدادها عرصه را بر بدخواهان تنگ کرده است 


حضور به موقع خبرنگاران در وقایع و رویدادها عرصه را بر بدخواهان تنگ کرده است

1007032_714

 

 

 

 

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: در مناسبت‌ها و ماموریت‌های نیروی انتظامی در سطح استان، همواره خبرنگاران در کنار ما حضور داشته‌اند، که همین حضور به موقع خبرنگاران در وقایع و رویدادها عرصه را بر بدخواهان تنگ کرده است.

به گزارش خبرنگار طوفان نیوز از سنندج ،  سردار مسعود خرم‌نیا، فرمانده انتظامی استان کردستان در آیین تجلیل از خبرنگاران استان کردستان با اشاره به اینکه در شش ماه اول سال جاری شاهد مشکلات، چالش ها و اتفاقات ناگواری در استان بودیم، اظهار کرد: در این مشکلات و چالش‌ها رسانه ها به خوبی توانستند رسالت اصلی خود را به انجام برسانند.

وی افزود: به لطف خداوند متعال کسانی که در عرصه اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم استان کار می‌کنند، افرادی صاحب فکر، اندیشه و درک عمیق و وسیعی از استان در حوزه‌های مختلف دارند و با نگاه تیزبینانه خود در شرایط مختلف قلم‌فرسایی می‌کنند.

خرم نیا بیان کرد: در مناسبت‌ها و ماموریت‌های نیروی انتظامی در سطح استان، همواره خبرنگاران در کنار ما حضور داشته‌اند، که همین حضور به موقع خبرنگاران در وقایع و رویدادها عرصه را بر بدخواهان تنگ کرده است.

وی افزود: خبرنگاران با حضور در صحنه‌ها و رویدادهای مختلف با نگاه تیزبینانه خود و به دقت تمام جوانب را می‌بینند و در مورد آن گزارش ارائه می‌کنند و همین باعث می شود تا صحنه را از دست بازیگران بدخواه مردم بگیرند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان نیز در این نشست گفت: قلم اهالی رسانه برای مقابله با دشمنان که با تمام توان برای ضربه ‌زدن به انقلاب ما توطئه افکنی می‌ کنند، بسیار تاثیرگذار است.

سرهنگ عبدالله فاتحی افزود: در شرایطی که معاندین نظام از فضای مجازی و شبکه های ماهواره بهره می‌گیرند، سکوت خبرنگاران موجب رسیدن دشمنان به اهدافشان می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: مجموعه نیروی انتظامی در استان خود را خادم مردم می‌ داند و تلاش در راستای تولید و حفظ امنیت مهم‌ترین اولویت نیروی انتظامی است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15244مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393