پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس 


پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس

حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس پيامي صادر كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن در اين پيام آمده است:

هشت سال دفاع مقدس، ياد آور يكي از حماسي ترين مقاومت هاي ملت ما براي حفظ تماميت ارضي و دفاع از ارزش هاي اصيل الهي و انساني است .

مقاومتي كه در حقيقت آزمونی بزرگ برای اثبات قدرت ایمان، حقانیت و پایداری ملت ایران در روزهای حساس و سرنوشت ساز و سرشار از حماسه آفرینی ها و سلحشوری های بهترین و دلاورترین فرزندان ایران اسلامي بود.

و امروز نيز اين مقاومت در عرصه نبرد اقتصادي جريان دارد و از اين روست كه بار ديگر ضرورت همبستگي ملي براي تلاش در اين عرصه تبلور مي يابد ، تلاش در مسيرتحقق اقتصاد مقاومتي و توسعه پايدار صنعتي؛ بنابراين شايسته است كه با بهره گيري از آموزه‌های برگرفته از دوران هشت ساله دفاع مقدس در راستای تبیین اهداف اقتصاد مقاومتی و مؤلفه‌های آن وظایف هر بخش از جامعه تبيين و اجرايي شود و از اين مسير مهم‌ترین ويژگي هاي اقتصاد مقاومتی ، يعني خودباوری، وحدت ، اعتماد و تلاش همگان بار ديگر نهادينه گردد ؛ همان شاخصه‌ای که برگ برنده نظام مقدس اسلامي در گذر از موانع و مشکلات فراوان بوده است.

اينجانب ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس توفيق همه مديران و تلاشگران اقتصادي و صنعتي كشور ، بويژه همكارانم در بانك صنعت و معدن را در اين مسير مقدس از خداي متعال خواستارم.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16572مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393