بازدید مدیر وصول مطالبات بانک صنعت و معدن از سه طرح صنعتی در شهرستان سبزوار 


بازدید مدیر وصول مطالبات بانک صنعت و معدن از سه طرح صنعتی در شهرستان سبزوار

 

محمد حسن رهباریان مدیر وصول مطالبات بانک صنعت و معدن به اتفاق یوسفی سرپرست شعب این بانک در استان خراسان رضوی از طرح شرکت های تولید و تصفیه نمک خوراکی نمکال سبزوار، اسرار پویای شرق و داروسازی طاها در سبزوار بازدید کرد

شرکت تولید و تصفیه نمک خوراکی نمکال در شهرک صنعتی سبزوار روزانه ۱۲۰ تن نمک تصفیه شده با خلوص ۹۹٫۵ درصد تولید و بسته بندی می کند ؛ این شرکت تاکنون حدود ۶ میلیارد و پانصد میلیون تومان تسهیلات ریالی از بانک یاد شده دریافت و برای ۶۵ نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

شرکت اسرار پویای شرق در شهرک صنعتی سبزوار در زمینه تولید درب و پنجره دوجداره فعالیت می کند و در فاز دوم به تولید یراق آلات در و پنجره دوجداره می پردازد، شرکت یاد شده تاکنون بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی از این بانک دریافت و برای ۶۵ نفر شغل مستقیم ایجاد کرده است.

شرکت داروسازی طاها نیز در شهرک صنعتی سبزوار در زمینه تولید ماده موثر دارویی (پروژسترون) فعالیت دارد و تاکنون ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات ریالی و حدود ۷۶۹ هزار یورو تسهیلات ارزی از بانک صنعت و معدن دریافت کرده است. این شرکت قادر است سالانه ۸ تن پروژسترون تولید و برای ۳۱ نفر شغل مستقیم ایجاد کند.

شایان ذکر است در طرح توسعه این شرکت، تولید شیاف و سرم در دستور کار قرار دارد که طرح تولید شیاف ۸۰ درصد پیشرفت داشته است و طی دو ماه آتی با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14712مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393