دیدارمدیرعامل بانک صنعت و معدن با استاندار گیلان 


دیدارمدیرعامل بانک صنعت و معدن با استاندار گیلان

حسین مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به استان گیلان با استاندار این استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، حسین مهری که برای دیدار و گفتگو با مقامات استانی و بازدید از طرحهای صنعتی استان گیلان سفر کرده است، صبح امروز ضمن دیدار با مصطفی سالاری استاندار این استان گزارشی را از اقدامات این بانک در حوزه های زیرساخت، پتروشیمی، نیروگاه، فولاد و همچنین تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط ارائه و تصریح کرد: خوشبختانه بدنه کارشناسی بانک صنعت و معدن کارآمد و قوی است و در کنار اعطای تسهیلات به بنگاه های صنعتی به عنوان یک مشاور نیز صنعتگران کشور را همراهی می کند .

وی گفت: بانک صنعت و معدن در سال ۱۳۹۶ مبلغ ۱۰هزار میلیارد تومان تسهیلات به ۳۰۰۰ واحد صنعتی پرداخته و سهم واحدهای کوچک و متوسط از تسهیلات این بانک در سال ۹۶ از ۲۶ درصد به ۳۶ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به کسب رتبه سوم توسط این بانک در زمینه تامین مالی طرح های کوچک و متوسط در قالب طرح رونق تولید از اختصاص ۱۳درصد از تسهیلات این بانک به استان های کمتر توسعه یافته در سال ۹۶ سخن گفته و اجرای بانکداری متمرکز در بانک صنعت و معدن را از اقدامات بانک صنعت و معدن در سال ۱۳۹۶ برشمرد.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن تصریح کرد: مشتری مداری و همگامی و همراهی با مشتریان جزو اولویت های اصلی و اساسی این بانک است و تلاش داریم تا روند خدمت به مشتریان را تسریع بخشیم.

مهری بیان داشت: بانک صنعت و معدن در استان گیلان توانسته است کارنامه درخشانی را از خود به جا بگذارد و با تامین مالی پروژه های صنعتی ، ضمن کمک به صنعتی شدن این استان نقش چشمگیری را در ایجاد اشتغال ایفا نماید .

سالاری استاندار گیلان نیز ضمن خوش آمدگویی به مدیرعامل بانک صنعت و معدن و هیات همراه گفت: با توجه به نقش محوری بانک صنعت و معدن در توسعه اقتصادی کشور این بانک می تواند از امکانات و ظرفیت های بالقوه و بالفعل استان گیلان برای پیشرفت اقتصادی این منطقه استفاده نماید.

وی ضمن تقدیر از اقدامات درخور تحسین بانک صنعت و معدن در توسعه صنعتی کشور بیان داشت: مایه خوشحالی است که همزمان با سایر نقاط کشور ، بانک صنعت و معدن در این استان نیز با تامین مالی طرح های صنعتی نقش محوری در بهبود فضای کسب و کار ایفا کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14712مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393