در شهر آفتاب صورت می‌گیرد؛برگزاری نمایشگاه بین المللی حیوانات خانگی و اهلی/ حضور نماینده فدراسیون جهانی گربه/ نمایش انواع نژاد سگ‌های کار و گارد ایرانی و خارجی 


در شهر آفتاب صورت می‌گیرد؛برگزاری نمایشگاه بین المللی حیوانات خانگی و اهلی/ حضور نماینده فدراسیون جهانی گربه/ نمایش انواع نژاد سگ‌های کار و گارد ایرانی و خارجی

uuuu

 

 

 

اولین نمایشگاه بین المللی حیوانات اهلی و خانگی تهران با برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی و دامپزشکی در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

به گزارش   طوفان نیوز،، جشنواره خرگوش‌ها و جوندگان خانگی از جمله بخش‌های جذاب این نمایشگاه است که طرفداران بسیاری در بین شهروندان دارد. فستیوال قناری‌های اصیل و زیبا نیز یکی دیگر از بخش‌های جذاب در بخش پرندگان زینتی این نمایشگاه است.

درهمین حال برگزاری کارگاه ارزیابی نژادی گربه اصیل ایرانی (Persian Cat) با حضور نماینده فدراسیون جهانی گربه(WCF) که برای اولین بار در کشور برگزار می‌شود نیز از مهمترین بخش‌های این نمایشگاه محسوب می‌شود و در کنار این همه، معرفی و نمایش انواع نژاد سگ‌های کار و گارد ایرانی و خارجی نیز از دیگر بخش‌های این نمایشگاه خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی حیوانات اهلی و خانگی، صنایع و خدمات دامپزشکی وابسته با حمایت و همکاری سازمان دامپزشکی کل کشور، به مدت چهار روزاز10 لغایت 13 آبان ماه سال جاری،در سالن اصلی سایت نمایشگاهی شهرآفتاب، با وسعت 9 هزار مترمربع وبه منظور معرفی و ارائه تولیدات ومحصولات داخلی حوزه دام کوچک اعم از انواع حیوانات خانگی، خوراک و تجهیزات نگهداری این حیوانات ونیزمعرفی توانمندی های کلینیک ها و بیمارستان های دامپزشکی کشور برگزار می‌شود.

حمایت از اشتغال و تولید ملی حیوانات خانگی و مواد و تجهیزات و خدمات وابسته به آن که از ظرفیت بالایی برای تولید ارزش افزوده و صادرات در کشور برخوردار است، چشم انداز اصلی برگزاری این نمایشگاه محسوب می شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت و بازدید از این نمایشگاه به نشانی سایت persiapetexpo.com مراجعه فرمایند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15108مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393