پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالروز تاسیس این بانک 


پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالروز تاسیس این بانک

حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت نهم مهرماه سالروز تاسيس اين بانك پيامي صادر كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن در اين پيام آمده است:

بانك صنعت و معدن در حالي شصت و دومين سال تاسيس خود را پشت سر مي گذارد كه توانسته است كارنامه اي درخشان را در انجام رسالت بانكداري توسعه اي و در مسير تامين مالي طرح هاي بزرگ، متوسط و كوچك صنعتي ، در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي به دست اندركاران عرصه صنعت و اقتصاد كشور ارائه كند ، موفقيت هايي كه حاصل راهبرد هاي مبتني بر سياست هاي كلي دولت تدبير و اميد و تلاش مبتني بر هم افزايي و خرد جمعي همكارانم در اين بانك بوده است.

امروز همگان به اين نكته باور قلبي دارند كه هرگاه سخن از سيستم بانكي است نقش بانك صنعت و معدن از برجستگي خاصي برخوردار است و اين امر حاصل تلاش مسئولانه اين بانك در اجراي طرح هاي صنعتي و توسعه اقتصادي كشور است. بانك توسعه اي بخش صنعت و معدن كشور كه در كنار تامين مالي، به عنوان يك مشاور باتجربه در كنار صنعتگران حضور داشته و از اين طريق در به ثمر رسيدن طرح هاي صنعتي نقش فعال و پويايي را داراست .

پروژه هاي فولادي 7 گانه و چند پروژه ديگر فولادي مانند روهينا (دزفول) ، پاسارگاد(فارس) و مادكوش (بندرعباس) كه برخي از اين طرحهاي فولادي به بهره برداري رسيده است، تامین مالی 6 نيروگاه 500 مگاواتي و 24 نيروگاه مقياس كوچك، تأمين مالي پروژه هاي پتروشيمي كه قابليت ارزآوري براي كشور را دارند از قبيل پتروشيمي كاويان، لرستان، مهاباد، مسجدسليمان، ايلام، تامين مالي راه اندازي قطار سريع ‏السير تهران – قم – اصفهان به ميزان 1 ميليارد و 800 ميليون دلار و فاينانس برقي ‏سازي قطار تهران – مشهد به مبلغ 1 ميليارد و 500 ميليون يورو تنها بخشي از اقدمات در خورتحسين اين بانك در توسعه پايدار ايران اسلامي است .

بانك صنعت و معدن همچنين در تامين مالي و پرداخت تسهيلات به صنایع كوچك و متوسط كشور داراي جايگاه ممتازي در كشور است كه از اين طريق نيز در ايجاد اشتغال در بخش هاي مختلف كشور گام برداشته است.

اينجانب نهم مهرماه سالروز تاسيس بانك صنعت و معدن را به صنعتگران، كارآفرينان و همكاران گرامي تبريك عرض نموده، افق هاي هرچه روشن تري را براي صنعت و اقتصاد كشورمان از خداوند متعال خواستارم.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17081مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393