با محوریت بانک صنعت و معدن انجام میشود :تشکیل کمیته وی‍‍ژه حمایت از صنایع صادرات محور در آذربایجان غربی 


با محوریت بانک صنعت و معدن انجام میشود :تشکیل کمیته وی‍‍ژه حمایت از صنایع صادرات محور در آذربایجان غربی

 

حسين مهري مديرعامل بانك صنعت و معدن در ديدار با محمد مهدي شهرياري استاندار آذربايجان غربي از تشكيل كميته وي‍ژه اي با محوريت يكي از اعضاي هياًت مديره اين بانك، استانداري و مقامات مرتبط استان براي حمايت از صنايع صادرات محور در استان آذربايجان غربي خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، وي گفت : با توجه به اينكه استان آذربايجان غربي با چند كشور مهم منطقه داراي مرز مشترك است ، از قابليت صادراتي بسيار بالايي برخوردار است و بايد اين مزيت نسبي به صورت ويژه مورد توجه قرار گيرد.

حسين مهري بيان داشت : تلاش ما بر اين است كه روي صنايع صادرات محور تمركز كنيم كه در همين راستا كميته ويژه اي با محوريت يكي ار اعضاي هياًت مديره بانك صنعت و معدن، استانداري و مقامات مرتبط استان تشكيل مي شود تا ضمن رفع مشكلات صنعتگران اين استان به عنوان يك بازوي اجرايي كارامد روند صادرات كالاهاي توليدي را تسهيل و تسريع بخشد.

مدير عامل بانك صنعت و معدن در ادامه افزود : تاكنون مبلغ 70 هزار ميليارد ريال به 450 طرح صنعتي در استان آذربايجان غربي پرداخت شده كه ضمن ايجاد اشتغال بر توسعه صنعتي استان تاًثير چشمگيري داشته است.

استاندار آذربايجان غربي نيز در اين ديدار ضمن تقدير و تشكر از بانك صنعت و معدن گفت : خوشحال هستيم كه اين بانك به عنوان يكي از مهمترين و تاًثيرگذارترين بانكهاي استان اقدامات مؤثري را در راستاي توسعه استان انجام داده است.

وي همراهي بانك صنعت و معدن با صنعتگران و كارآفرينان را مثبت خواند و تصريح كرد: نگاه بانك صنعت و معدن به بخش توليد نگاهي كارشناسانه است و اين باعث مي شود تا طرح هاي صنعتي تامين مالي شده توسط اين بانك روند رو به رشدي داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15108مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393