بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از واحدهای صنعتی استان آذربایجان غربی 


بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از واحدهای صنعتی استان آذربایجان غربی

 

حسين مهري رئيس هيات مديره و مدير عامل بانك صنعت و معدن که به استان آذربایجان غربی سفر کرده است، از شرکتهای تدبيرسازان سرآمد ، مارال صنعت جاويد، اروم آدا و محورسازان چي چست این استان بازديد كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ،شركت تدبيرسازان سرآمد كه بزرگترين طرح نيروگاهي در منطقه شمال غرب است با 308 ميليون يورو تسهيلات بانك صنعت و معدن و با ظرفيت 500 مگاوات به بهره برداري رسيده و براي 60 نفر به طور مستقيم اشتغال ايجاد كرده است.

شركت مارال صنعت جاويد در زمينه توليد انواع تريلر فعاليت داشته و با ظرفيت سالانه 1500 دستگاه و با سرمايه 300 ميليارد ريال آغاز به كار كرده و هم اكنون با تسهيلات 12 ميليار توماني اين بانك براي بيش از 250 نفر اشتغالزايي داشته است.

شركت محورسازان چي چست نيزجهت توليد انواع تريلر با ظرفيت سالانه 1400 دستگاه و اكسل عقب تريلر با ظرفيت 15 هزار عدد و قطعات زيربندي كفي با ظرفيت 15 هزار عدد در سال 95 به بهره برداري رسيده و با راه اندازي اين شركت 200 نفر در اين واحد مشغول به كار شده اند.

همچنين شركت اروم آدا حدود 4 ميليارد تومان از اين بانك تسهيلات دريافت كرده و هم اكنون 350 نفر در اين واحد مشغول به كار هستند.

گفتني است تاكنون بانك صنعت و معدن مبلغ 70 هزار ميليارد ريال به 450 طرح صنعتي در استان آذربايجان غربي تسهيلات پرداخت كرده كه ضمن ايجاد اشتغال بر توسعه صنعتي استان تاًثير چشمگيري داشته است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15108مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393