انتصاب عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن 


انتصاب عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن

بر اساس حکم صادره از سوی حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن محمد مشاری به سمت عضو موظف هیات مدیره شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن منصوب شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، در بخشی از حکم نامبرده آمده است :

ضمن انتصاب جنابعالی به عنوان نماینده بانک در هیات مدیره شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن (سهامی خاص) به صورت موظف ، امیداست با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و سیاستهای اجرایی و ضوابط ابلاغی و با استفاده از اختیارات حاصله از اساسنامه شرکت ، همراه با سایر اعضای هیات مدیره ، در انجام صحیح مسئولیتهای محوله نهایت کوشش و جدیت را به عمل آورید .

گفتنی است مشاری که دارای تحصیلات دوره دکترای مدیریت مالی است سابقه مدیریت مالی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار ، مدیریت سرمایه گذاری شرکت آتیه دماوند ، عضویت در هیئت مدیره شرکت بازرگانی کیان بخش طاها ، هیئت مدیره شرکت سرمایه ایرانیان ، هیئت مدیره شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات ، هیئت مدیره صندوق سرمایه گذاری توسعه پست بانک و هیئت مدیره صرافی فراز اعتماد (پست بانک) و سمت مشاور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر و مدیرعامل کارگزاری بانک صنعت و معدن را در پیشینه کاری خود دارد.

وی دارای تالیفات و پژوهش هایی نیز در زمینه های مدیریت مالی ، بورس ، بیمه و بانک است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14727مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393