با یک میلیارد یورو تامین مالی بانک صنعت و معدن ؛اجرای طرح های صنعتی در استان خوزستان با قابلیت اشتغال مستقیم 3300 نفر 


با یک میلیارد یورو تامین مالی بانک صنعت و معدن ؛اجرای طرح های صنعتی در استان خوزستان با قابلیت اشتغال مستقیم ۳۳۰۰ نفر

با تامین مالی یک میلیارد یورویی بانک صنعت و معدن طرح های صنعتی استان خوزستان در حال تکمیل است که در نتیجه آن برای ۳۳۰۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، با هدف توسعه مناطق کمتر برخوردار در استان خوزستان، این بانک علاوه بر تسهیلات ارزی یاد شده ۳۳ میلیارد تومان تسهیلات ریالی را برای طرحهای در حال تکمیل استان خوزستان تامین می کند.

طرحهای عظیم پتروشیمی مسجد سلیمان، فولاد شادگان، نیروگاه برق بهبهان و هفت پروژه شامل نئوپان البرز جنوب، فولاد روهینا، صنایع دریایی ساحل اروند، فولاد پارس هفت تپه، آریا استیل الوند، پرشین کیمیا کلر و گلوکزان کرخه از طرح های یاد شده هستند که با تسهیلات بانک صنعت و معدن مراحل اجرایی خود را می گذرانند و با اتمام آنها ۳۳۰۰ شغل مستقیم ایجاد می شود.

گفتنی است در چند سال گذشته پنج طرح نان آوران اکسین، شیمی تکس آریا، ساقه زرین، پارس پلاستیک خوزستان و آرد خوزستان با تسهیلات ارزی ۱۳٫۵ میلیون یورو و ریالی ۶٫۶ میلیارد تومان این بانک به بهره برداری رسیده اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393