نماینده مسجد سلیمان: بانک صنعت و معدن با تامین مالی طرح پتروشیمی مسجد سلیمان گام مهمی در مسیر توسعه صنعتی منطقه برداشته است 


نماینده مسجد سلیمان: بانک صنعت و معدن با تامین مالی طرح پتروشیمی مسجد سلیمان گام مهمی در مسیر توسعه صنعتی منطقه برداشته است

 

علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت : بانک صنعت و معدن با تامین مالی طرح پتروشیمی مسجد سلیمان گام مهمی در مسیر توسعه صنعتی و افزایش سطح اشتغال منطقه برداشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، وی که مدیرعامل بانک صنعت و معدن را در جریان بازدید از طرح پتروشیمی مسجد سلیمان همراهی می کرد افزود: استان خوزستان قابلیت های زیادی دارد که می تواند با همگامی بانک صنعت و معدن به فعلیت رسیده و چهره استان را دگرگون کند.

ظاهری تصریح کرد: بدنه کارشناسی و مدیریت دانش محور بانک صنعت و معدن به این بانک توان بالایی را بخشیده است که با تکیه بر آن می تواند در تحقق اهداف اقتصادی کشور نقش بسزایی داشته باشد.

وی بیان داشت : با به بهره برداری رسیدن این طرح که با تامین مالی ۴۳۲ میلیون دلاری بانک صنعت و معدن و ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰۰نفر به صورت مستقیم در حال اجراست ، علاوه بر محرومیت زدایی از این منطقه کمتر توسعه یافته ، امکان ارزآوری بالایی برای کشورمان ایجاد خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14845مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393