نماینده مسجد سلیمان: بانک صنعت و معدن با تامین مالی طرح پتروشیمی مسجد سلیمان گام مهمی در مسیر توسعه صنعتی منطقه برداشته است 


نماینده مسجد سلیمان: بانک صنعت و معدن با تامین مالی طرح پتروشیمی مسجد سلیمان گام مهمی در مسیر توسعه صنعتی منطقه برداشته است

 

علي عسگر ظاهري نماينده مردم مسجد سليمان در مجلس شوراي اسلامي گفت : بانك صنعت و معدن با تامين مالي طرح پتروشيمي مسجد سليمان گام مهمي در مسير توسعه صنعتي و افزايش سطح اشتغال منطقه برداشته است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، وي كه مديرعامل بانك صنعت و معدن را در جريان بازديد از طرح پتروشيمي مسجد سليمان همراهي مي كرد افزود: استان خوزستان قابليت هاي زيادي دارد كه مي تواند با همگامي بانك صنعت و معدن به فعليت رسيده و چهره استان را دگرگون كند.

ظاهري تصريح كرد: بدنه كارشناسي و مديريت دانش محور بانك صنعت و معدن به اين بانك توان بالايي را بخشيده است كه با تكيه بر آن مي تواند در تحقق اهداف اقتصادي كشور نقش بسزايي داشته باشد.

وي بيان داشت : با به بهره برداري رسيدن اين طرح كه با تامين مالي 432 ميليون دلاري بانك صنعت و معدن و ايجاد اشتغال براي بيش از 1000نفر به صورت مستقيم در حال اجراست ، علاوه بر محروميت زدايي از اين منطقه كمتر توسعه يافته ، امكان ارزآوري بالايي براي كشورمان ايجاد خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14995مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393