افتتاح رستوران بین المللی تهران بین با پاركينگ اختصاصي 


افتتاح رستوران بین المللی تهران بین با پارکینگ اختصاصی

IMG_8014

 

هر یک از ما، برای گذراندن ساعاتی خوش، در کنار عزیزانمان، ممکن است، برنامه‌های متفاوتی داشته باشیم، اما حقیقت این است که رفتن به رستوران، به همراه آنان که دوستشان داریم، می‌تواند یکی از لذت‌ بخش‌ترین، خاطره‌های زندگی‌مان را رقم بزند. اگرچه، خوردن غذا، یکی از شیرین‌ترین قسمت‌های زندگی است، اما تناول غذاهای لذیذ و متفاوت، می‌تواند، این شیرینی را دوچندان کند.

رستوران تهران بین، یک رستوران بین‌المللی واقع در پنت هاوس برج عرفان در سعادت‌آباد است که با محیطی بسیار زیبا و لاک چری، می‌تواند گزینه‌ای مناسب، برای ساختن یک روز رؤیایی برای شما باشد.  شک نکنید، اگر شما، میزبان این مهمانی متفاوت باشید، در بدو ورود، تحسین همگان را برمی‌انگیزید. چراکه طراحی محیط داخلی رستوران و کافه‌ی تهران بین، هر بیننده‌ای را برای چند دقیقه هم که شده، به تحسین و تمجید، وامی‌دارد. هر قسمت از این رستوران، با مبلمانی خاص و زیبا، لوسترهایی جذاب و متفاوت، به همراه طراحی داخلی شکیل، نشان از ارزش و احترامی است که به سلیقه‌ی شما میهمانان ارجمند، داده‌شده، تا بنا به سفارش و سلیقه‌ی خود، بتوانید، آن را انتخاب کنید. اما  زیبایی‌های این رستوران، به همین‌جا ختم نمی‌شود، برای آن دسته از عزیزانی هم که چشم انداز رستوران و کافه‌ای که به آن می‌روند، برایشان، مهم است  نیز، نوید این را می‌دهیم که شرق و غرب و شمال و جنوب تهران، از داخل رستوران و کافه، قابل‌مشاهده است و به‌ جرئت می‌توان گفت، شما از دیدن این مناظر، لذت خواهید برد. همچنین این رستوران دارای پارکینگ اختصاصی نیز می باشد.

مدعی هستیم بهترین رستوران تهران را داریم.

آدرس سایت

www.tehranbeen.com

اینیستاگرام

Tehranbeen_restaurant

شماره تماس

۲۲۱۳۱۹۸۱

سعادت آباد، میدان سرو، خیابان ریاضی بخشایش، کوچه هفدهم، پنت هاوس برج عرفان

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14729مطلب نوشته است .تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393