یک سرمایه گذار ورزشی در پرند خبر داد: منتظر مجوز از سوی عمران و شهرداری هستم 


یک سرمایه گذار ورزشی در پرند خبر داد: منتظر مجوز از سوی عمران و شهرداری هستم

یک سرمایه گذار مجموعه ورزشی فرهنگی شهرک آفتاب پرند که بیش از دو سال است به دلیل ساخت یک سوله در این مجموعه، قرارداد آن از سوی شرکت عمران پرند فسخ اعلام شده  بود، بار دیگر از سوی نهادهای ذی ربط اجازه یافته است تا فضاهای ورزشی و فرهنگی خود را به بهره برداری برساند.

مهندس بیرانوند مدیر مجموعه ورزشی فرهنگی شهرک آفتاب پرند با اعلام این خبر به #پرند_پرس، گفت: ساخت سوله ما در این زمین ورزشی به منظور استفاده برای کارگران شبانه روزی و انبار تجهیزات کار می باشد که هیچ گونه قصد تجاری کردن آن را نداشته و ندارم. حتی این آمادگی را دارم که سالن سیصد متری آن را به اداره ورزش تحویل دهم تا هر زمان که نیاز است مورد استفاده ورزشکاران قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه از سوی شعبه پنجم، اجازه ادامه کار در این مجموعه ورزشی فرهنگی را بار دیگر به دست آورده است ، تصریح کرد: هر چند وسایل و تجهیزات لازم برای ساخت استخر سرپوشیده و زمین فوتبال، گران شده است ولی اگر عمران و شهرداری اجازه کار را صادر کنند این مجموعه را در کمتر از یک سال به بهره برداری می رسانم.

این سرمایه گذار، تاکید کرد: اینجانب به مردم و مدیران شهری پرند قول محضری می دهم تا زمانی که مجموعه ورزشی فرهنگی افتتاح نشود هیچ فعالیت و ساخت و ساز تجاری در این مجموعه فرهنگی ورزشی نداشته باشم.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15104مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393