تأکید عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران بر حمایت از بنگاه های اقتصادی 


تأکید عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران بر حمایت از بنگاه های اقتصادی

عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و نظارت بر مصارف بانک ملی ایران بر حمایت از بنگاه های اقتصادی در شرایط تحریم تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمود شایان در همایش ارزیابی عملکرد هشت ماه ابتدای امسال ادارات امور شعب منطقه دو کشور که در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر خروج بانک ها از بنگاه داری گفت: فروش املاک مازاد و واگذاری شرکت های تابعه، مطلوب بانک ها بوده و این امر باید تسریع یابد.

 

وی با اشاره به کاهش نرخ ارز و کنترل بازار تصریح کرد: کنترل نقدینگی، استفاده از ابزارهای قانونی، کنترل چک های تضمین شده و تعیین سقف روزانه خدمات مبتنی بر کارت همگی از راهکارهای بانک مرکزی جهت ایجاد شفافیت در معاملات روزانه و کنترل سرعت گردش پول در شرایط کنونی هستند.

شایان همچنین با اشاره به اهمیت بخش وصول مطالبات در ترازنامه بانک، بر پیگیری وصول این مطالبات و افزایش جذب منابع تاکید کرد.

 

در ادامه این همایش، اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور بانک، کسب رتبه های برتر در بخش های مختلف را حاصل تلاش و کوشش همکاران این منطقه دانست و ضمن تقدیر از واحدهای برتر، به کارگیری راهکارهای لازم درکنترل عملکرد شعب و دستیابی به اهداف تعیین شده با توجه به شرایط پایان سال را مورد تاکید قرار داد.

 

در پایان وحیدرضا صمدزاده رئیس اداره امور شعب استان سیستان و بلوچستان بانک نیز گزارشی از وضعیت این اداره امور شعب ارائه کرد.

 

شایان در ادامه سفر خود به استان سیستان و بلوچستان، از چند شعبه بانک در شهرستان چابهار نیز بازدید کرد.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15108مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393