استیضاح فرجی ‌دانا پخش زنده تلویزیونی نمی‌شود 


استیضاح فرجی ‌دانا پخش زنده تلویزیونی نمی‌شود

farajidana

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رئیس‌ جمهور در جلسه استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: پوشش رسانه‌ای استیضاح فرجی ‌دانا مانند گذشته است و پخش زنده تلویزیونی نمی‌شود.

طوفان نیوز به نقل از خبرگزاری مجلس شورای اسلامی گزارش داد، حسین سبحانی‌نیا از حضور آقای روحانی در نشست علنی روز چهارشنبه 29 مرداد مجلس خبر داد و افزود: رئیس جمهور برای دفاع از رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس می‌آید.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده همچنین قرار است که برخی از وزرا، محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و مجید انصاری معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس در نشست استیضاح وزیر علوم حاضر می‌شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس درباره موضوعات مطرح شده درباره پخش زنده استیضاح وزیر علوم از رسانه ملی افزود: چنین موضوعی مطرح نیست و استیضاح فرجی‌دانا مانند گذشته پوشش رسانه‌ای داده می‌شود.

بر اساس ماده226 آیین‌نامه داخلی مجلس در جلسه استیضاح، پس از بیانات استیضاح‌کنندگان، رئیس‌جمهور مى‏تواند به دفاع از وزیر یا وزیران مورد استیضاح بپردازد، حداکثر وقت دفاع از استیضاح براى رئیس جمهور یا چند وزیر پنج ساعت و براى یک وزیر سه ساعت خواهد بود.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17027مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393