فراخوان حضور استارتاپ ها و ایده پردازان در دومین رویداد “نواندیشان فناوری های مالی” 


فراخوان حضور استارتاپ ها و ایده پردازان در دومین رویداد “نواندیشان فناوری های مالی”

rah

 

 

 

 

دومین دوره رویداد نواندیشان فناوری های مالی همزمان با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه با حضور فعالان استارتاپی کشور در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار میشود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان تنها حامی دومین دوره رویداد نواندیشان فناوری های مالی با همکاری پژوهشکده پولی و بانکی، میزبان طرح های بدیع استارتاپ ها و تیم های ایده پرداز در حوزه های مرتبط با محورهای همایش اعم از پرداخت، بلاکچین، رمز ارزها، تحول دیجیتال و سایر حوزه های مرتبط با صنعت مالی – بانکی است.

پس از بررسی اولیه طرح ها، از تیم های منتخب برای ارزیابی در مرحله نهایی دعوت خواهد شد تا ضمن حضور رایگان در فضای نمایشگاهی تخصیص یافته در بزرگترین رویداد سالانه صنعت بانکداری و پرداخت کشور، از امکان ارائه ایده، طرح و محصولات خود به هزاران بازدیدکننده فعال در صنعت بانکداری و پرداخت طی روزهای برگزاری این رویداد بهره مند شوند.

گروه های مورد ارزیابی را صاحبان ایده، دارندگان طرح کسب و کار و MVP و طرح های تجاری سازی شده در قالب شرکت های نوپا، شامل میشوند و هر تیم حداکثر می‌تواند در یکی از سه گروه یاد شده ثبت نام کند. ایده‏ها و موضوعاتی که مرتبط با محورهای هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‏های پرداخت باشند؛ در اولویت ارزیابی قرار دارند.

مواردی از قبیل مزیت رقابتی طرح، میزان نوآوری، عدم حضور در رویدادهای مشابه یا رویداد دوره گذشته، تطابق با نیاز بازار، توجه به چالش های امنیتی، تطابق با قوانین رگولاتوری حوزه عملکرد و پتانسیل درآمدزایی طرح از اهم شاخص‏های ارزیابی خواهند بود.

متقاضیان علاقه مند میتوانند تا پایان روز دوشنبه ۱۰ دی ماه بامراجعه به وبگاه: www.isc.co.ir علاوه بر دریافت اطلاعات تکمیلی در این خصوص، تکمیل فرم های مربوطه و بارگذاری اطلاعات، اقدام به ثبت نام کنند.

شایان ذکر است بسته هدایای ویژه ای برای استارتاپ های برتر در نظر گرفته شده است که در اختتامیه همایش به آن ها اهدا خواهد شد.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15108مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393