صندوق تأمین خسارت های بدنی می تواند برای نهادسازی عمومی در کشور الگو باشد 


صندوق تأمین خسارت های بدنی می تواند برای نهادسازی عمومی در کشور الگو باشد

صندوق تأم12121212ین خسارت های بدنی نماد همگرایی و هم افزایی دستگاه هایی است که برای تأمین امنیت روانی و کاهش آلام صدمه دیدگان ناشی از حوادث رانندگی تلاش می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی در آیین گشایش نخستین شعبه صندوق تأمین خسارت های بدنی در استان مازندران، با اعلام این مطلب افزود: هدف نهایی این صندوق، ارائه خدمات به بخشی از آحاد جامعه است که بنا به دلایلی از مواهب بیمه ای برخوردار نشده اند و میزان رضایتمندی مردم نشانگر کیفیت عملکرد مدیران و کارکنان آن است.

 

رییس کل بیمه مرکزی با ابراز خرسندی از افتتاح شعبه صندوق تأمین خسارت های بدنی در استان مازندران به اهمیت موضوع اطمینان بخشی در جامعه اشاره کرد و گفت: وقتی از آسیب خوردگان حوادث، حمایت شود روحیه همدلی و همدردی  تقویت شده و سرمایه عمومی اعتماد در کشور بیشتر می شود.

وی در پایان از صندوق تأمین خسارت های بدنی به عنوان یک الگوی مناسب نهادسازی عمومی نام برد و خاطرنشان کرد: این صندوق در کنار حل مشکلات صدمه دیدگان حوادث نظیر کاهش ترددهای بین شهری و دریافت سریع خدمات، به نوعی پشتیبان شرکت های بیمه هم به شمار می رود.

گفتنی است در آغاز این مراسم دکتر جباری _ مدیرعامل صندوق تأمین خسارت های بدنی با مروری بر فعالیت های این صندوق به تشریح دستاوردهای آن پرداخت.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15532مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393