بانک ملی ایران یاریگر بازار اشتغال در دولت یازدهم و دوازدهم 


بانک ملی ایران یاریگر بازار اشتغال در دولت یازدهم و دوازدهم

بانک ملی ایران همواره حمایت از اشتغال جوانان را به عنوان یکی از محوری ترین اقدامات خود قرار داده و از این رو در دولت یازدهم و دوازدهم حمایت ویژه ای از بازار کار و اشتغال با تخصیص تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی داشته است.

 

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، از ابتدای دولت یازدهم تا پایان آذرماه سال جاری، این بانک تعداد ۱۹۸ هزار و ۶۷۲ فقره تسهیلات خوداشتغالی پرداخت کرده است که ارزش ریالی آن به ۲۷ هزار و ۱۴۴ میلیارد و ۲۹۴ میلیون ریال می رسد.

 

در مدت مذکور حمایت از مشاغل خانگی نیز مورد توجه بانک ملی ایران بوده و در همین راستا ۹۱ هزار و ۷۱۴ فقره تسهیلات در این بخش به ارزش پنج هزار و ۴۰۶ میلیارد و ۵۸۸ میلیون ریال پرداخت شده است.

 

رفع احتیاجات ضروری در دولت یازدهم و دوازدهم هم یکی از بخش های مهم تسهیلات دهی این بانک بوده و در بازه زمانی مذکور، ۳۷۰ هزار و ۴۹ فقره تسهیلات رفع احتیاجات ضروری به ارزش هفت هزار و ۷۸۳ میلیارد و ۱۷۷ میلیون ریال تخصیص داده شده است.

 

همچنین بانک ملی ایران در دولت یازدهم و دوازدهم بالغ بر ۲۴ هزار و ۲۵۸ میلیارد و ۷۰۸ میلیون ریال تسهیلات کارگشایی در سه میلیون و ۲۵۲ هزار و ۲۶۱ فقره پرداخت کرده است.

 

در مجموع این بانک در مدت مذکور، تعداد پنج میلیون و ۵۱۹ هزار و ۲۰۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ ۱۷۱ هزار و ۲۷۶ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال اعطا کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16574مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393