همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با تسهیلات بانک صنعت و معدن؛شرکت های سامان داروی هشتم و فروسیلیس غرب پارس افتتاح شد 


همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با تسهیلات بانک صنعت و معدن؛شرکت های سامان داروی هشتم و فروسیلیس غرب پارس افتتاح شد

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با تدبیر دولت و تسهیلات بانک صنعت و معدن روز سه‌شنبه (شانزدهم دیماه) شرکت فروسیلیس غرب پارس در همدان و شرکت سامان داروی هشتم در خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، فاز دوم شرکت فروسیلیس غرب پارس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در استان همدان با سرمایه‎گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی این بانک به منظور تولید سالانه ۱۲ هزار تن فروسیلیسیم به بهره برداری رسید.

اجرای فاز دوم این پروژه برای ۸۰ نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد می کند و این در حالی است که فاز اول این طرح در سال ۹۳ با تسهیلات ارزی به میزان ۷ میلیون یورو و تسهیلات ریالی ۶۰ میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن با ظرفیت ۱۲ هزار تن و اشتغالزایی ۱۳۵ نفر به صورت مستقیم به بهره برداری رسیده بود.

همچنین شرکت سامان داروی هشتم نیز که ظرفیت تولید ۱۴۰ میلیون واحد دارو در سال را دارد با تسهیلات ۱۲ میلیون یورویی این بانک در مشهد به بهره برداری رسید و برای ۷۹ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می کند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15397مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393