انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی پژوهشگاه مواد و انرژی با دانشگاه علم و صنعت 


انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی پژوهشگاه مواد و انرژی با دانشگاه علم و صنعت

به منظور گسترش و تقویت همکاری های سازنده پژوهشی، آموزشی و فناوری، تفاهم نامه همکاری فی مابین پژوهشگاه مواد و انرژی و دانشگاه علم و صنعت ایران منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی، دکتر سعید حصارکی معاون پژوهش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه مواد و انرژی با اعلام این خبر افزود: همکاری در زمینه های فناوری، پژوهشی، آموزشی و کلیه رویدادهای علمی – تحقیقاتی مشتمل بر برگزاری دوره های آموزشی و اخذ دانشجوی مشترک در مقاطع تحصیلات تکمیلی، تعریف و اجرای پروژه های مشترک پژوهش و فناوری و هچنین طراحی و اجرای دوره های تخصصی کوتاه مدت و نیز مشارکت در برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی داخلی و بین المللی در حوزه های تخصصی از مهمترین محورهای این تفاهم نامه می باشد.

وی اظهار داشت: به منظور سیاستگذاری درخصوص موارد عنوان شده در تفاهم نامه، کارگروهی متشکل از معاونین پژوهشی و فناوری پژوهشگاه و معاونین آموزشی و پژوهشی دانشگاه و همچنین یک کارگروه اجرایی شامل دو نفر از اعضای هیات علمی هر دو موسسه تشکیل خواهد شد تا اقدامات لازم را انجام دهند.

دکتر حصارکی خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه که به امضای دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و دکتر ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت رسیده است، در ۷ ماده، ۱۸ بند و یک تبصره تنظیم شده و مدت اعتبار آن ۵ سال می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15615مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393