مدیرعامل بانک صنعت و معدن در بازدید از صنایع استان زنجان اعلام کرد؛پرداخت ۱۶۰۰میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی زنجان در ۱۱ ماهه سال جاری 


مدیرعامل بانک صنعت و معدن در بازدید از صنایع استان زنجان اعلام کرد؛پرداخت ۱۶۰۰میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی زنجان در ۱۱ ماهه سال جاری

 

حسین مهری در بازدید از طرح های استان زنجان از پرداخت ۱۶۰۰ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی و صنعتی استان زنجان در ۱۱ ماهه سال ۹۷ خبر داد و افزود: ۵۰۰ میلیارد ریال از این مبلغ مربوط به تسهیلات طرح رونق تولید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، حسین مهری رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این بانک که روز سه شنبه به استان زنجان سفر کرده بود در دیدار با کارکنان این بانک در شعبه ابهر با تأکید بر نقش مؤثر بانک صنعت و معدن در تأمین مالی صنایع این استان اظهار داشت: سرپرستی شعب بانک صنعت و معدن در اکثر استان‌ها رتبه‌های اول تا سوم را در پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید کسب کرده اند و در سال جاری سرپرستی استان زنجان در پرداخت این تسهیلات، جایگاه دوم در بین بانک‌های استان را به خود اختصاص داده است.

مهری بیان داشت: از ابتدای طرح رونق تولید در سال ۹۵ تاکنون مبلغ ۱۵۷۹ میلیارد ریال در قالب این طرح از سوی بانک صنعت و معدن به صنایع استان زنجان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: بزرگ‌ترین حجم سرمایه‌گذاری با حدود ۲۳۲ میلیون یورو مربوط به نیروگاه زنجان است که توسط این بانک از محل صندوق توسعه ملی تأمین اعتبارشده است.

مهری خاطرنشان کرد: حفظ سطح تولید و اشتغال موجود واحدهای تولیدی از اولویت‌های بانک صنعت و معدن است که با تأمین سرمایه در گردش این واحدها در صدد دستیابی به این مهم هستیم.

وی خاطرنشان کرد: دومین اولویت این بانک، تأمین اعتبار طرح‌های نیمه‌تمام است که این طرح‌ها به سرعت به بهره‌برداری رسیده و وارد چرخه تولید شوند و از هدر رفت منابعی که تاکنون در این پروژه ها صرف شده است، جلوگیری بعمل آید.

مهری افزود: اولویت بعدی بانک صنعت و معدن، تأمین اعتبار طرح‌های تکمیلی و توسعه‌ای واحدهای موجود است تا همگام با نیاز بازارهای هدف حرکت کرده و بتوانند سطح کیفیت و کمیت محصولات تولیدی را در سطح قابل قبول حفظ کنند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در خصوص ارائه تسهیلات به واحدهای تعطیل ‌شده گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در این خصوص تصمیم می‌گیرد و اگر واحدهای تولیدی تعطیل ‌شده، توجیه مالی، اقتصای و بازار داشته و فقط به دلیل نبود سرمایه در گردش تعطیل شده باشد به یقین از حمایت بانک صنعت و معدن برخوردار می‌شوند.

وی همچنین در ادامه برنامه بازدید از واحدهای صنعتی استان از شرکت های الکترود میکا، کیلوس و پویا ریس ابهر بازدید کرد و برای حل و فصل مشکلات این واحدها با صنعتگران و کارآفرینان به تبادل نظر و همفکری پرداخت.

شایان ذکر است، طرح های بزرگی همچون شرکت های پویاریس ابهر، کیلوس، فولاد کاران افق، سیمان خمسه، آرسام گرانیت غرب، کیان فولاد ابهر، ملات خشک زنجان، سرمه پود و رسا لوله پاسارگاد در این استان از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15532مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393