مدیرعامل بانک صنعت و معدن خبر داد؛پرداخت ۱۰۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان فارس 


مدیرعامل بانک صنعت و معدن خبر داد؛پرداخت ۱۰۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان فارس

حسین مهری اعلام کرد: طی چند سال اخیر تعداد ۳۷ طرح با تسهیلات ۲۲ هزار میلیارد ریال در این استان به بهره برداری رسیده و ۱۲ طرح دیگر نیز با تسهیلاتی بالغ بر ۵۹ هزار میلیارد ریال در دست اجرا است و همچنین ۲۰ هزار میلیارد ریال نیز به صورت فاینانس با مشارکت سایر بانک ها تامین مالی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، حسین مهری رییس هیأت مدیره و مدیرعامل که به همراه اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران این بانک به استان فارس سفر کرده بود، روز چهارشنبه ضمن بازدید از صنایع استان در جمع کارکنان این بانک حضور یافته و با ابراز رضایت از عملکرد شعب این استان اظهار داشت: در بسیاری از شاخص های عملکردی بانک، پیشرفت چشمگیری داشته ایم و انتظار می رود در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری گردیده در راستای اهداف اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی مؤثر و کارآمدتر باشیم.

مهری بیان داشت: در شرایط کنونی اقتصاد کشور، قطعاً حمایت از صنعتگران نیاز به همکاری و همدلی همگانی دارد و ضروریست جهت تسریع در خدمت رسانی، رویه ها و فرآیندها را اصلاح کنیم تا از مشکلات صنعتگران که به عنوان فرماندهان خط مقدم جبهه مبارزه با تحریم های یک جانبه استکبار جهانیست کاسته شود.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد: جهت تسریع در فرآیندها به دنبال افزایش اختیارات شعب و سرپرستی ها هستیم تا با اصلاح روشها مسیر را برای خدمت دهی مطلوب تر به مشتریان هموار سازیم.

وی خاطرنشان کرد: هدف ما تسهیل ارائه خدمات به واحدهای صنعتی و تولیدی است که در این شرایط دچار مشکل شده اند و می بایست از همه ابزارهای قانونی برای رفع نیاز آنان استفاده کنیم.

رییس هیأت مدیره بانک تأکید کرد: استقرار بانکداری شرکتی یکی دیگر از اولویت های این بانک است تا بتواند تمامی نیازهای مشتریان را با فرآیندهایی کاملا متفاوت از گذشته، پاسخ دهد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه سفر به استان فارس روز چهارشنبه از شرکت های ذوب آهن پاسارگاد، سیمان خاکستری نی ریز و فولاد غدیر نی ریز و روز پنجشنبه از شعبه شهرک صنعتی ، کاغذ زاگرس و شرکت پرشیا زرین آبنوس بازدید کرد و به منظور بررسی مشکلات و اتخاذ تصمیم های لازم به منظور رونق فعالیت این واحدها با مدیران این شرکت ها به گفتگو نشست.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

15532مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393